Z Kuşağının Mantığını Kimseye Sorgulatmaya İhtiyaç Duymadığı Tarz: VSCO Girl Olmak...
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hanifefrat
   Moda dünyasının trendlerini değiştirmeyi hedefleyen Z kuşağının kendini has VSCO tarzı giyiminin olmazsa olmazları nelerdir? 1.Rahat olmasının yanı sıra bu tip kıyafetlerle daha özgür ve daha kuralsız hissettiren oversize tişörtler. 2.Günlük hayatta rahatça kullanılıp sokak stilini konfora taşıyan tarzın, renkli ve büyük sırt çantaları vaz geçilmezlerinden. 3.Rahat ve rengarenk terlikleri de unutmayalım. 4.Kural tanımaz bu trendde renkli kumaşlardan yapılmış saç tokaları bilekleri renklendiriyor. 5.Geri dönüşüme dikkat eden bu trendde renkli suluklar ve metal pipetler günlük yaşamın vaz geçilmezlerinden. #saveturtles akımını destekleyerek doğaya sevgilerini her fırsatta gösterirler. Kısacası sıradanlıktan oldukça uzak yeni trendlere hakim ve ben ne giyersem o modadır salaşlığında bir akımdan bahsediyoruz.
    catherine-earnshaw
    Z kuşağı olmadığımdan iyice emin oldum bunu görünce...
     wanderlust_r
     Z kuşağından olup birini bile giymemek peki ..
      silivri
      Eskiden ergenlik daha havalıydı. Bir keresinde babasını dövdüğü için övünen biriyle sohbet etmiştim.
       imailahorsilahh
       Bunları sadece z kuşağı mı giyiyormuş?
        mrlawyerkk
        Tarzın adını sanını falan bilmiyorum ama bence Z kuşağı inanılmaz çirkin giyiyor. Bir kere kimsenin bir tarzı yok. Herkes tek tip. Herkes çok aynı.
         blizzbardx
         tek bir sorum var "niye?" kendilerine olan dikkati bu kadar arttırmak için neden bu kadar uğraşıyorlar cidden anlamış değilim
          android_dahaiyi
          eskiden retrica kızlar vardı şimdi vsco kızlar var
           avcikizhamide
           Bu ne la, kuşağımdan nefret ettim şu an
            yoonlyx__
            Z kuşağı sınırları arasında doğdum ama hâlâ bu modayı sevemedim. Oversize giyme nedenim de sadece rahat olduğundan. Bana kalsa evde bile şık giyinirim, zaten gündelik kıyafetlerle yatağa giren biriyim.
             allf0rmia
             z kuşağını biraz salar mısınız? harbiden biraz salın artık. hangi zaman aralığına girdiğini dahi bilmeden, belkide bu kuşağa dahil olupta sallamanızı izlemek baya komik çünkü.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.