Z Kuşağının Çektikleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   suleyman_cakir
   herkesin bizi bilgisayar ve telefondan ibaret varlıklar sanması
    kisi
    Ailelerinin, çevrelerinin ve popüler kültürün gazlaması ile kendilerini özel sanmaları ve dünyanın onlara iyi bir hayat borçlu olduğunu düşünmeleri. Bir de Avrupa ülkesi olmadığımız halde sıkıntı çekmeden Avrupa ülkesindeymişiz gibi yaşayabileceğimizi düşünmeleri. Not: Benim kuşağım iyi, diğer kuşaklar kötü diye bir şeyin olmadığının farkındayım. Biz iyiydik bunlar kötü diye bir şey demiyorum. Ancak her kuşağın önce çıkan iyi kötü yaygın özellikleri oluyor.
     hknbyrm
     Bir çoğu hala ergenlik çağında olan karakter yapılarının tam olarak oturmadığı kuşaktır. Yorum yapmak doğru olmayacaktır, her kuşağın bireyi ergenliğinde "Ne çektim bee" demiştir. Bu kuşağa mensup kardeşimde gördüğüm en kötü alışkanlık ise açlıktan ölür yine de dışarı çıkıp alışveriş yapmaz ekmek almaz hazıra konmakta üstlerine yok.
      garavel_usta
      31
       thetalentedmrripley
       Çok yanlış bir algı, Z kuşağı tabi ki sadece telefon ve bilgisayardan ibaret değil. Daha bunun tableti var, play stationı var, xboxı var.
        maskoff
        şu anki nesil yani z kuşağı, kendisinden önceki nesillere göre fakir bir nesil. y kuşağı ferdi olarak x kuşağından daha zengin büyüdük ama bu çocuklar bizden daha fakir bir ülkeye doğdular. cebinde 5binlik telefon var çocuğun olmasın mı anasını satayım. bir kere alıyor 2 sene boyunca sosyalleşmemenin acısını öyle çıkartıyor. günde 50 lira ceplerine girmiyor. zor cidden zor.
         kafatamircisi
         o değilde Şimdi Z den sonra ki kuşağa hangi harfi koyacaz biz bütün harfleri kullandık😀
          makeup-alp
          Say say bitmez valla
           kablolu_kulaklik
           valla bir uzaylı istilası görmedikleri kadı. her şeyi gördüler
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.