Z Kuşağı Çocuklarını Görelim
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hogwartsmektubugelmeyen
   Biliyorsunuz son zamanlarda gündemde sıklıkla Z kuşağı haberleri bulunuyor. Burası tahminince Y-Z kuşağı karışık. Aramızda kimler Z'ye dahil? Kendiniz hakkında söylenenlerle ilgili neler düşünüyorsunuz bakalım?
    hysosiri
    Ne söylüyorlarmış hakkımızda dkkdkdk
     detokssuyu
     Dönemin domine ettiği belli başlı yaklaşımlar var ama ben bu kuşak olaylarından çok hoşlanmıyorum. İnsanlığı 4 harf kategorisine ayırıp, davranış kalıpları çıkarmanın bir anlamı yok bence.
      rotasizkerim
      Valorant diye bir oyun çıkmış yeni bir oynuyorlar bir zeka fışkırıyor oyunda çocuktan anlamıyorum normal hayatta 2 cümle kuramıyor ama onu da anlamıyorum
       android_dahaiyi
       98 doğumluyum z kuşayı diyen de var, milenyum diyen de var, y kuşapı diyen de var hangisiyim bilmiyorum
        -muichiann-
        Ben Z kuşağındanım. Denilenlerin yarısını doğru buluyorum. Evet şımarık insanlar ve pervasız, saygısız davranıiları olan bir sürü Z kuşağı yaşım var. Üzgünüm ama aptal gibi davranıyorlar, mantıklı düşünme yetilerinden çok ergence düşünüyorlar. Şununla evlenicem, yiyicem içicem yatıcam, çıplaklık özgürlktür kafası. Bu çok yanlış ancak büyüklerin anlamadığı şeylerde var. Her Z kuşağı böyle değil ve bizler sizin devrinizde yaşamadığımız için aynı olamıyoruz. Farklıyız, hepimiz. Yani haklıda değiller haksızda.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.