Yüzüklerin Efendisi Dizisinin İlk Sezonu İçin 465 Milyon Dolar Bütçe Ayrılması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   arasserin
   Şu zamana kadar yapılmış en iyi fantastik film olan Yüzükler Efendisi'nin Amazon tarafından dizisi yapılacağından haberiniz vardır belki. Geçen sene başlanan çekimlere pandemi sebebiyle ara vermişlerdi ama eylülde tekrar çekime başlamışlar. Game of Thrones tadında bir dizi olacağına adım gibi eminim zaten. Muhteşem bir senaryo ve hikaye var ortada, kötü bir şey çıkması mümkün değil zaten. Bugün bir haberde gördüm sadece ilk sezon için amazonun Yüzükler Efendisi için ayırdığı bütçe 650 milyon Yeni Zelanda doları yani 465 milyon Amerikan doları. Game of Thrones'ın dizi çekimleri için sezon başı 100 milyon dolar ayrıldığını düşünürsek siz nasıl bir yapım geldiğini hayal edin. 5 sezon çekilmesi ve ayrı ayrı hikayelerden de yeni diziler çıkması planlanıyormuş. Dünyanın en pahalı dizi yapımı olacağını söylüyor. Her bir kuruşu için değer. Şimdiden bana inanılmaz bir şey izleyecekmişiz gibi geliyor.
    gollummm
    Sadece bir fantastik film değil. O bir dünya bambaşka bir dünya. İzlediğin an bunu hissediyorsun. Merakla bekliyorum bakalım.
     gregory_
     Izlemedim bile filmini, abartilan her sey balon cikiyor bence.
      garavel-usta
      "Şu zamana kadar yapılmış en iyi fantastik film olan Yüzükler Efendisi'nin Amazon tarafından dizisi yapılacağından haberiniz vardır belki." Kitapları varken bu cümleyi kurman biraz garip olmuş. Kitaplarına göre vasat bir filmdi açıkçası
       karolunita
       Isterseniz linçleyin ama bence yüzüklerin efendisi abartıldığı kadar güzel değil, tmm gayet kaliteli film ama "en iyi fantastik filmi" fln da değil
        patiklipengui
        Hep dedim yine diyorum efsane yapımların tekrar çekimi ya da böyle projeler hep fos çıktı. Umarım öyle bir şey çıkmaz. Ama ne olursa olsun filmin üstüne koyabileceklerini sanmıyorum. Filmin yanında sönük kalacaktır.
         eflayilmaz
         Ben de çok merak ediyorum bu projeyi de 465 milyon dolar da biraz şov değil mi? Bu kadar para nereye harcanıyor acaba
          moon-night
          acaba 128 milyar doların bi kısmıyla bunu mu çekcekler
           kisi
           Önemli olan bütçe ya da hikaye değil. World of Warcraft filmi mesela. Mükemmel bir hikaye ve sanat tasarımı altyapısı olmasına rağmen bana 80-90'lar filmi gibi geldi.
            littlejohn
            beklentim aşırı yüksek umarım üzmezler beni
             strangestar
             Bu kadar büyük bütçe ile inşallah kaliteli bir yapım izleriz umarım
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.