Yüzü Tanınmayacak Hale Gelen Sevgilin ile İlişkine Devam Eder misin?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Dış görünüşün önemsiz olduğunu hepimiz her gün defalarca kez tekrarlıyoruz. Ancak bu tezi savunanaların büyük bir çoğunluğu dahil olmak üzere gerçek bir durumdan bahsetmiyoruz arkadaşlar. Bugün bunun üzerine konuşalım istiyorum. Belki bu başlık altında hepimiz 'Tabii ki devam edeceğim, ben onunla yüz güzelliği ya da dış görünüşü için birlikte değilim' türevi cümleler kuracağız. Doğru olan bu evet ama ne yazık ki gerçek olduğunu düşünmüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. Konu ile alakalı bir sosyal eleştiri filmi önerim de olacak; Twarz (Yüz)
    benita
    İlişkiye başlamadan dış görünüşü benim için önemlidir inkâr edemem. Ama ilişkiye başladıktan sonra sevmişsem de gözüm hiçbir ayrıntıya takılmaz
     gregory_
     Yüz vücudun en küçük bölümleriden biri sevdigimin vücudunun diger bölümleri de güzeldir bana göre, büyük parçalara odaklanirim.
      lovewkoko
      yüz çok enteresan konu ya. gerçekten böyle durumlarda allah korusun diyorum. gerçek aşk engel tanımaz fakat o aşinalık kaybolunca insan ne diyeceğini bilemiyor.
       me_out_bye
       Harbi seviyorsam bırakmam. Diğer türlü 🤔 İnsan uğraşmaz heralde. Kötü olduğundan değil. Kötü bir durum geçiren insanın ruh hali ve davranışlarına yansır bu. Sürekli ona bir şey dediğimde ters cevaplayıp davranması falan insanı sıkar yani bir süre sonra yapamaz hale gelirsin yanyana. -- Sonuçta o aynı insan. Kalbi aynı. Ben direkt dışlamam. Maddeci değilim.
        dr.rock
        Hayır onu en yakın arkadaşıyla aldatır Ve o ağlarken ona NIHAHAHAHA diye gülerdik
         peripedia
         Ben ne kendimi ne de sizi kandıracağım. Tabi ki bu süreçte yanında olur, iyileşmesi adına her şeyi yaparım ancak insan olmamdan kaynaklı içimde bir yerlerde bir acıma duygusu olacaktır. Bunu ona yapamam. Ona merhamet göstermek zorunda hisseden biri ile birlikte olmasını istemem. Bunu ona yapacağım en büyük kötülük olacaktır. Yüz güzelliği kaybettiği için değil. Bilemiyorum anlatabildim mi? Zor bir soru olmuş.
          luciferin_kizkardesi2
          Dış görünüş önemli değil dicem de bazen önemli oluyor Son sevgilimden ayrılma sebebimde azıcık bulunmakta misal. Ama kişiye de bağlı. Yüzüm şöyle böyle oldu ayrılalım yazarsa sg yazarım. Ama olurda beni bu halimle de seviyor musun vb şeyler yazarsa devam ederke
           sedefartuny
           Ederdim, hayatta her şey var. Aynı durum benim de başıma gelebilir. Ben sevgilimin bu durumda beni terketmesini kaldırabilir miyim? Asla. Bunu da hayatımda kim olursa olsun ona yapmam. Yapamam.
            mrlawyerkk
            Başına böyle bir şey gelmiş biri nasıl yarı yolda bırakılır ki? Yapamam. Dış görünüş önemli değildir demiyorum. Ancak böyle bir şey yaşadığı için hayatımdan kimseyi çıkarmam.
             redblack
             Seviyorsam ederim tabi, ben artik onun gönül güzelligini görmüşümdür yüz güzelliği ne ki?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.