Yüzleşmemiz Gereken Bi' Gerçek: "Biz Türkler, Dünya Güzellik Standartlarına Asla Uymuyoruz"
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Yani çirkin bir millet miyiz? Evet arkadaşlar, kabul edelim. Çirkiniz. Türk kadınları ya da erkekleri demiyorum. Evet topyekun bir genelleme yapıyorum çünkü gerçek. Acı da olabilir bazılarınız için. 2018 yılıydı sanıyorum Ankara'da gerçekleştireceğimiz uluslararası bir organizasyon için Kazakistan'dan misafirlerimiz geldi. 20 kişilik bir grup doğrudan benim sorumluğumdaydı. Haliyle grup lideriyle ortak bir frekansta buluştuk, iletişimimiz gayet iyi derken. Beyefendi benimle fotoğraf çekmek istedi. Toplu olarak çekelim, organizasyona dair ibareler de olsun çabam karşılıksızdı çünkü selfie'ydi derdi. Kırmamak adına objektife gülümsedim, bir fotoğrafımız oldu. Bir yarım saat içerisinde sanırım grup liderinin üçüncü telefonu çaldı, tabletini çantasından çıkarması falan gerekti. Benim daha çok kamera olarak kullandığını düşündüğüm telefonunu elime tutuşturdu ve ben bir WhatsApp mesajı ile yüzleştim arkadaşlar. "TÜRKLER ÇİRKİN" Şahsıma söylenmiş bir cümle olsa bu kadar alınmazdım belki ama kendime de şaşacağım bir boyutta bir üzüntü bir iç burkulması yaşadım. Etkinliğin geri kalan günlerinde ne yaptım tahmin edin. Tüm milletlerin misafirlerini tek tek inceledim yeri geldi stalkladım ve karar verdim gerçekten aralarında en çirkinleri biziz. O Kazakistan'lı kadınlar neredeyse sıfır makyajla bir güzeller ki sormayın. Ben de o sırada rujumun beşinci katını falan geçiyorum. Çalışma arkadaşım sakalını tarıyor falan.
    tsukyomi
    Şuraya ne zaman girsem bir yanık kokusu geliyor, bir bakıyorum diplomam tutuşmuş. Bakın 3 farklı milletten 5 sosyolog Aralık'tan beri insanların düşüncelerini anlayabilmek için deli gibi çalışıyoruz, öyle ki doğru çıkarım yapabilmek için ekstra 1 ay daha tanındı. 4 ay + 5 sosyolog + sadece 1 konu hakkındaki düşünce. Ama bunlar yaldır yaldır bir avuç insandan çıkarım yapıp kesinliği su götürmez bir bilgiymiş gibi satıyorlar vasat altı çıkarımlarını. Güzellik görecelidir, bugün bunu 2. yazışım ama üçüncüyü de yazdırırsınız inanıyorum.
     sairsel
     Çünkü bizim kendimize has özelliğimiz ve güzelliğimiz var 😉
      moon_night
      "Bu dahil hiçbir genelleme doğru değildir."
       gregory_
       Ne yapican dünyayi TSE bu yüzden kuruldu.
        maresalizm
        Abi çirkinliği boşver ya. Biz kendimizi geliştirelim. Dünyaya açılalım. Çirkinliği boşver aqü
         turan-burc
         Orijinal TÜRK ırkı çirkin değil yanlız! Yazmadan önce biraz araştırmayı falan deneseydin. Yıllardır kim bilir hangi ırklar karıştı hepimize! Türk kökenlerine bak bakalım bi nasıl güzeller. Hatta dünya standartlarının bile üzerinde özellikle Türk Kızları. Ayrıca Kazakistan'da bir Türk ırkı gerizekalı! Bari başka birilerini örnek ver.
          kania_
          Tamm çok güzel yada yakışıklı insanlar var ama genel olarak çirkin herkes bngnffdcd
           nekadarterbiyesizsin
           '' Başka insanların yada dünyanın standartlarına uymuyorsam bende kendi standartlarımı kendim yaratırım! '' Sözü geldi aklıma aslında ne kadar da dert edinen varmış bu konuyu...
            samyeli90
            Sen bir darbe yedin diye bizi niye abluka altına alıyorsun ki kendi suratına baksın
             sedans
             Eziklik psikolojisi bu. Çıkarsan mantıklı konuşabilirsin.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.