Yurtdışındaki En Büyük Spor Organizasyonlarında ''Turkish Delight'' Olarak Tanınıyor! Zumba'nın ''Turkish Delight''ı Didem Zeybek Kimdir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   oselo
   Türkiye'nin ilk Zumba Eğitmenlerinden birisi olan Zumba Eğitim Uzmanı Didem Zeybek,Zumba Instructor Convention-Orlando ana sahnelerinde,Rimini Wellness Fuarı ana sahnelerinde ve yurtdışındaki çeşitli ülkelerde Zumba Presenter olarak Türkiye'yi temsil etti.Yurtdışı onu ''Turkish Delight'' olarak tanımlıyor. Zumba® Nedir? Zumba® heyecanlandırıcı, efektif, takip etmesi kolay, Latin danslarından ilham alan, bol kalori harcatan bir dans-fitness egzersizidir. Zumba® neden bu kadar çok seviliyor? i. Zumba® eğlencelidir: Zumba sınıfları adeta bir parti havasında geçer. Katılımcılar dersten öyle çok keyif alırlar ki egzersiz yaptıklarının farkına varmazlar. ii. Zumba® farklıdır: Diğer grup-fitness egzersizlerinden müziğin kullanımı, hareketler ve dersin enerjisiyle ayrılır. iii. Zumba® kolaydır: Hiç dans etmeyi bilmeyen biri bile rahatlıkla Zumba yapabilir. Herhangi bir yaş sınırlaması da yoktur. Yediden yetmişe herkes kendine uygun bir sınıfta Zumba yapabilir. iv. Zumba® etkilidir: Kardiyo ve güç egzersizlerini harmanlayan Zumba ile hem kaslarınız kuvvetlenir hem de kondisyon kazanırsınız. Didem Zeybek Kimdir? Didem Zeybek,4 Mart 1983 tarihinde İstanbul'da doğmuştur.Nihal ve Burak Büyüktezeller çiftinin ilk göz ağrısı olarak dünyaya gelmişitir.2013 yılında Kayıhan Zeybek ile evlenmiştir.Egehan Zeybek adında bir oğlu vardır. 2009 yılında Zumba'nın kurucusu Beto Perez'in Türkiye'de ilk kez verdiği eğitimle Türkiye'nin ilk Zumba Eğitmenlerinden biri olmuştur.Ardından 2013 yılında Zumba tarafından Türkiye'nin ilk Zumba Eğitim Uzmanı seçilmiştir.2013 yılından beri Türkiye'de ki Lisanslı Zumba Eğitimlerini Türkçe olarak vermektedir. Aynı zamanda Türkiye'de ve yurtdışında Zumba denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olarak televizyon programlarında,dergilerde,spor fuarlarında ve etkinliklerinde yer almaya devam etmektedir.
   https://www.instagram.com/didem.zeybek/
   Didem Zeybek Resmi İnstagram Hesabı
    selin-orek
    Didem Zeybek bu ülkenin başına gelmiş en güzel şeylerden birisidir Zumbanın kraliçesi iyi ki zumba eğitimini senden aldım
     lutfen-ama
     Zumba ney bi de onu yazsaydınız reklamdan önce. Biz en fazla tango falan biliyoruz o da abartıldığından yani. Gelmişsiniz cahil insanlara diyorsunuz ki zumba, biz hâlâ altın günü diye toplanıp çiftetelli olsun göbek atma olsun bilimum yöreselliği yaşıyoruz türkiş delaytı da güllü seviyoruz, dansın da spor organizasyonunda ne işi var anlamadım ama cahilim diye anlamamış da olabilirim bilmiyorum.
      asit
      Zumba dürüm diye bi şey olsa keşke üç dürüm gücünde ama tek dürüm görünümünde
       magdur_sempanze
       ya beni en argo adamlar siksin. yine hasta oldum. ne zaman dışarda tavuk ile ilgili bişey yesem hasta oluyorum. tavuğun da bütün organlarını katıyorlar. iğrenç. ben başak burcuyum. temiz değilim ama takıntılarım var.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.