Yurt Dışında Yaşayınca Başının Göğe Ereceğini Sanmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bay_tonymontana
   1700€ asgari ücreti 1700x10=17.000tl asgari ücret hesaplayanlardır. Komik oluyorsunuz yapmayın Herkes yurtdışına gidebilir vasfı ile, tanıdığı olan tanıdığı vasıtasıyla gidebilir, Sahte evlilik yapılarak gidilebilir. Yüksek lisansa gidip kalınabilir, Bu sene askıya almışlar ama yakında tekrar açılacak olan work and travel ile abd ye gidilebilir. Yani kimse kimseyi zorla tutmuyor, bence istedikten sonra olmaz diye birşey yok.
    littlejohn
    Tabiki de goge ermicek tutunamama ihtimalin de cok yuksek. Ancak su anki isimin aynisini orda yapayim maddi acidan cok daha rahat olurdum. Tabi her sey para da degil. Bir suru etken var.
     strangestar
     Göğe erilimeyecek ama şans denenebilir büyük bir risk ama başarılı olursa hayatı çok iyileşir.
      myheartofstereo
      aile yok, akraba yok, eğlence var, gece kulübü var, gezilecek bir alay yer var, ermemesi mümkün değil bence.
       somurtkan_sirin
       türkiyeden iyi şartları
        tsukyomi
        Baş göğe etmeyecek, sadece insan gibi yaşayıp mesleklerini icra edebilecekler. Burada çoğu mesleğin adı yok, olanlar da torpillilerden kaybediyor. Kendi adıma konuşayım; Türkiye'de sosyoloji üniversiteden ibaret. Türkiye'de kıçı kırık diye atıp tutulan Bulgaristan'da çalışıyorum, burada partiler ve şirketler sosyologlarla harıl harıl çalışırken Türkiye'de böyle bir meslek yok. Liyakat zaten yok. Ben de isterim şu ülkeye katkım olsun ama ülke bana bir şey katmıyor ki, olanı da alıyor. Rusya'dan 90.000 dolara aldığımız arabanın 2.eli burada 1 trilyon yahu, bunu bana kimse açıklayamaz.
         badideasensei2
         Yurtdışına gitsem de zaten kurtulmak için ülkemi daha iyi yapmak için gidip geri geleceğim. ABD Avrupa gibi bir hayalim de yok zaten. Rahatlık için gitmeyeceğim.
          nickimdebileolmaz
          Sorun gidebilmek değil zaten, orada yeni bir hayata başlamak için bu saydıklarının dışında cebin de seni bir iki ay idare edecek para olması gerekiyor.
           kisi
           Eriyor benim bildiğim. Giden arkadaşlarımın erdi.
            sedefartuny
            İmzamı atmak istediğim başlıktır. Başımız göğe erer belki ona lafım yok ama sulamadığın yemeği yiyemezsin. Gidip oralarda çalışmadan çaba harcamadan bir sonuç beklemez kadar saçma bir şey daha yok.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.