Yürekten İnandığınız Bir Komplo Teorisi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hogwartsmektubugelmeyen
   Benim sonuna kadar inandığım komplo teorisi iluminati. Aslında bu hareket 1 Mayıs 1776'da bir profesör ile başladı. Bu prof. çevresinde duran 5 kişi aydınlanmayı baz alan bir yaşam sürmek istiyorlardı. Kendi içlerinde gizli bir yemin ederek harekete geçtiler. Aslında amaçları her şey mükemmelleştirmekti. Kısa zamanda topluluğun dünyanın pek çok yerinde şubesi oldu. Elbette ki olay yalnızca aydınlanma anlayışından çıktı. Oldukça farklı kafalarla hareket ettiklerini, çeşitli ayinler düzenlediklerini iddia edenler oldu. Şu anda aktif olarak var olmadıkları söylense de komplo teoricileri sonuna kadar inanıyor. Madonna'nın filan kliplerinde iluminati ögelerine yer verdiğini, dünyanın en güçlü ve ünlü insanlarının onlar sayesinde ünlü olduğuna inanılıyor. Tabi ki bunlara inanmıyorum, saçmalık. Ancak örgütün gerçekten var olduğuna inanıyorum.
    mevsimlerdensnbahar61
    Kesinlikle baksanıza İlluminatinin her yerde bi işareti var #sorguluyoruz
     meyvesebze
     20li yaslarimda Facebook felan yeni yeni patlio Gece 3 lere 4 lere kadar illuminati videolari izliorum.simpsonlar ,1 dolarlar ,tvlerde 25. Kare teknikleri felan felan Hala da inanirim
      asit
      rakının içinde aslan sütü olması
       cinayetvaraga
       rockfeller der çekilirim.
        tsukyomi
        Bir Michael Sikkofield vardı ergen zamanlarımda. Lady Gaga'nın klipleri ve illümemati hakkında ansiklopedi yazardı, hele bir HAARP muhabbeti vardı ki abov. Bir Philadelphia Deneyi ve Dyatlov Geçidi teorilerine inanırdım ben, hala soru işareti bırakırım. Maykıl kaynatasızına da selam olsun, ne yedin milleti be.
         ladydisko
         komplo denilemez ama karma inanıyorum
          galatacimbm1905
          Aynen. Illuminati'ye acayip inanıyorum ya. Ortaokul zamanlarımda acayip sarmıştım.
           duyarplus
           Redbull'un içeriği der geçerim
            thetalentedmrripley
            Ben de komplo teorilerini bu teorilere konu olan kişilerin uydurup yaydığına inanıyorum. Bi yerden açık verdiklerinde hikayeyi iyice sulandırıp abartarak komplo teorisi haline getiriyor, yoh ebesinin damı ali sami denmesini sağlıyorlar, böylece kimse inanmıyor.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.