Yukarıdaki Dio'cunun Attığı Dio'lardan Karakter Analizi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemlicikolat
   Hey Diocu! Senden bi önce yazan dio'cunun bir kaç diosunu incele ve karakter analizi yap. Bakalım neler çıkacak :)
    nobody1
    Sevimli, tecrübeli ve iyi nasihatlar yapan...
     mevsimlerden-sonbahar61
     Uyumlu birisi
      sucpesinde
      Naif ve sevimli birisi
       tiroyitbezi
       Renkli bir kişilik,okumayı izlemeyi seven ,çocuğuna aşık bir baba .
        imailahorsilah
        Tiroyitbezi bacım, bence düşünceli yeri geldi mi çabuk agresifleşen, hassas bir kişilik bir de sevdiklerini sahiplenici gibi.
         rocknrollbabe
         imailahorsilah hanımefendi eğlence düzeyi yüksek kısmen depresif çoğu zaman enerjik kişilik analizi yaptığına göre ortalamanın üstünde iq kıpır kıpır yaşam dolu bir insanevladı :)
          dr-zet
          2r1i aile babası. 30 lu yaşların başında. Evi bahçeli sanki. Bir oğlu var, ismi de mitolojik gibi. Çocuğuna ağır taşıtmayı seviyor. Bence kızıllardan hoşlanıyor ama orijinalini bulması zor malum. Ticaretle uğraşıyor. Esnaf gibi. Tamirden anlıyor. Karantina süreci maddi manevi yormuş. Genel anlamda mutlu ya da öyleymiş gibi takılıyor. Çünkü eşi onu gizlice izliyor. Adana yemeyi seviyor.
           talihsizinteki
           dr-zet kısa net ve biraz sert bi dili var diolarını okurken eğlendim beğendim bir iki tanesini ama karakteriyle ilgili pek tüyo bulamadım kendinden pek bahsetmemiş bu arada eğlenceli birisi olduğu kesin
            meyvesebze
            Nazmsfk 20 li yaslarinda ama 10 yasindan itibaren hayatin cirkin yuzunu gormus sanki :) Toplumsal baski onuda penceleri arasina almis ve hayallerinin pesinden gidememis.Sanatsal alanlara ilgisi var fakat gunumuzde daha degerli olan gecim derdi onunu kapatmis hayallerinin pesinden gidememis...Rock dinlemeyi seviyor.Alkol aldiginda cok kolay kandirilabilir cebindeki butun parayi alabilirsiniz :)
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.