Yozgat'ta İntihar Eden Halil Kalben'in İntihar Mektubuna Ulaşıldı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   adem_albasan19
   Yozgat'ta intİhar eden Halil Kalben'in intihar mektubuna ulaşıldı.Mektupta süresiz haksız yere nafaka ödemek zorunda kaldığını ve boşandığı karısının zina ettiğini söylüyor.Bosandigi Karisini çok sevdiğini belirten Halil Kalben mektupta şunları belirtmiş; "Karımı çok seviyor ve ona değer veriyordum. Uzun süreli sağlıklı ilişkimiz vardı ve hersey iyiye gidiyordu.En azindan Ben o sahneyi gorene kadar en azından böyle düşünüyordum. düşünüyordum.Gordugum o durum ise korkunçtu. Isyerimde ortagim olan şahıs karımla beni aldatıyordu.Ben o an kendime hakim olamayıp ona bir yumruk geçirdim ve itişme oldu.O olanlardan sonra karım polisi aradı ve polisin arandığı esnada adam da kaçmıştı. Karım şikayetçi olduğunu ve benden boşanmak istediğini belirtti.Olan süreçten sonra ben bu olanları kanitlayamadigim ve hakimi ikna edemediğim için suçlu bulundum Kadının beyanı esastir ilkesinden dolayı, Süresiz nafakaya mahkum edildim. Çocuklarımınin velayeti de ona kaldı. Bu bütün olan oylardan sonra yasamanin anlamı olmadığı için hayatıma son veriyorum."
    kaaninteyzesi
    Adam kendi canına kiymis hala kadın haklıysa diyorsunuz. Bir insan kendi canına kiyacak kdr çıkmaza girdiyse ben karşı tarafta suç ararım. Kim bilir ne kdr çaresiz bıraktı karşı tarafı. Buna kadın ya da erkek olarak bakılmamali
     lutfen-ama
     Kendimi tutamayıp bir yumruk geçirdim ifadesinden haksız olduğu belli zaten. Çocukları o kadar düşünüyorsa onları neden babasız bıraktı ve insan çocuklarını büyütecek olan kişiye nafaka ödüyor (ki bu nafaka büyük bir ihtimalle çocuklar için bağlanmıştır.) diye intihar eder mi ya? İntihar etti diye haklı olacak değil.
      bright-wizard
      intihara değmez idi. Nafakayı çocukların için verdiğini düşünerek hayatına devam etseydin keşke.
       seyya
       offf oglanin o aglayan fotosunu gördügümde icim sizladi... eger anlattıklari gercek ise cok üzgünüm fakat böyle bir sebepten dolayi intihar edip cocuklarini babasiz bıraktığı hic iyi etmemis.
        mrsnl33
        Adamın,doğru şeyler yazdığı ne malum.Giidip birde o kadını dinlesen kimbilir sana neler anlatacak?
         eski_bi_tanidik
         Bi an kalben diye bi sanatci intihar etti sandım bsbshsbs Kadin ffena şerrefsizmiş yalniz. Aldatmis bir de kocasi metresine yumruk attigi icin şikayetçi olmus 😂 bu kacinci boyut bi karaktersizliktir ya. O sirada kimse sinirl3rinw hakim olamaz. Yazik olmus adama
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.