YouTube Videoları ile Ders Çalışmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Yiğenlerim vasıtası ile öğrendiğim bir durum. Onları bilgisayar başında ve Youtube açık bir şekilde görünce ders çalışmıyor diye çok suçlardım. “Dayı ders çalışıyorum bak Tonguç Akademi bak Hocalara Geldik” diyorlar. Ne dio’sun?
    _erenxq
    Olm ders mers çıkaramıyoruz öyle sanıyoruz. La kaç senedir Tonguç akademi izliyoruz aq geçen sene lgs ye girdim bi bok yiyemedim yazılılarda keza dkdjfjd 9. Sınıfında korona saolsun bi bok yemedim ders çalışamadım 😒olm işe yaramıyorrrrr 😑bezdimmm..
     palmiye
     Faydasını cok gördüğüm bir yöntem. Once kendin çalış sonra videosunu izle sonrada testini çöz 👍Konu otomatik olarak beyne yerleşiyor.
      kedisesii
      eğer düzenli olunursa çok faydalı Benim Hocam kanalını öneririm kitapları da var :)
       comandantee
       Gayet mantıklı seni dershane gibi bir maliyetten kurtarıyor.Tek onemli nokta senin düzenli olman yani iş sende bitiyor planını oturttuktan sonra güzel başarılar elde edebilirsin
        eryil
        Yok hiçbir etkisi yok.
         hogwartsmektubugelmeyen
         Yaptığım ve de çok yararını gördüğüm bir şey
          entelbukalemun
          2 sene öncesinde üniversiteye yönelik eğitim veren temel liselerden birinde okuyordum. Hem normal derslere hem de etütlere giriyor, anlayacağınız hem fiziksel hem mental olarak çok yoruluyordum. O sene puanım da kötü gelmişti ve gereksiz bir bölümde 1 sene kaybetmiştim. Bu sene kendime bir hedef koydum ve hep ona doğru ilerledim. Sadece youtube'dan video izleyerek ve internetten araştırma yaparak dershaneye gitmeden ilk 5000'e girdim. Size tavsiyem ne istediğinizi bilin ve kendi çalışma düzeninizi oluşturun. Enerjinizi düşürmeyin. Meyvesini alacaksınız.
           zimbo
           sanırım ben sen son bu durumu sınıf sıralarında bırakmışım ki youtube da ders dinlerken odaklanamıyorum. yani imkansız gibi bir şey benim için
            mezunakalanmezun
            Yks ye çalışırken yapmış olduğum durum, hazır mezuna kaldım, bir daha yapacağım.
             damladamlo
             YouTube videoları sayesinde üniversiteyi kazandım :)
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.