YouTube Reklamlarından Artık Gına Gelmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Ülkece bayılmak üzere olduğumuzu düşünüyorum artık bu reklamlardan dolayı. İki-üç dakikalık bir şey izleyip çıkacağız çok sevgili YouTube bize beş dakikalık reklam gösteriyor. Premium'a geçmek istemiyoruz kardeşim. Neden bize bunu yapıyorsunuz? Türkiye'de kaç kişi YouTube'a para ödüyor Allah aşkına. Bir elin parmağıdır. Tamam indirirken, kullanırken para ödemediğimiz bir uygulamanın reklam gösterimleri ile ticaret yapıyor olması çok doğal ama artık bıktırmadı mı sizce de? Fi tarihinden kalma videoları izlerken dahi deli gibi reklam gösteriliyor olması tuhaf. Bu ay indirim reklamları da üzerine tuz biber ekti resmen. Her yerde Kenan Doğulu'yu görüyorum. Heavy metal dinlemek için girip öncesinde Kenan Doğulu'dan "Süper indirim nerelerdeydin tam zamanında geldin" şarkısını dinlemek durumunda kalıyorum. Olacak iş mi bu? Tüm motivasyonum ve hayat enerjimi çektin. Sal bizi artık YouTube! Paralı abone olmak istemiyoruz işte.
    who_am_i
    Valla hep saygı duyuyduğumdan küfür etmiyorum
     detokssuyu
     Ben indirim reklamlarına razıyım bana resmen insanların piyasaya çıkardıkları 3-4 dakikalık şarkıları reklam olarak gösteriyor bana. Şarkıların berbatlığına mı üzüleyim atlamak için bile bir dakika harcamama mı. İyice saçmaladı artık.
      sedefartuny
      Yapacak bir şey yok. Paralı abone sayılarını böyle böyle artıracaklar. Ben aldım. Tavsiye ederim. Huzura erdim gerçekten. Son zamanlarda benim de çok sinirlerimi bozmaya başlamıştı bu reklamlar. Youtube'da az zaman geçiriyorsanız biraz sabır ama ders dinliyor bir şeyler öğrenmek istiyorsanız tek çare premium. Bu reklamlar zamanımızı almakla birlikte dikkatimizi de büyük ölçüde dağıtıyor çünkü.
       absurdizm
       Reklam istemiyorsan yutup piremyumu al. Öğrenci fırsatlarını kacirma bdjska
        mrlawyerkk
        Ona aylık öde buna aylık öde. Bitmiyor ki bunlar. Haksız bir kazanç da var ortada. Gelir kalemi abonelik olsa anlarım. Reklamı, izlenmesi, paylaşılması, aboneliği. Olur ama kararında olmalı. 10 dakikalık bir içerikte 30-40 saniyeden 10 reklam da olmaz.
         busrawashere
         bunun da hilesi var
          okadin
          Ben şöyle bir taktik geliştirdim arkadaşlar. Spotify aboneliğimi iptal ettim Youtube Premium ile hem müzik dinliyor hem de izlemek istediklerimi izliyorum. Haklısınız reklamlar katlanılacak gibi değil, her kullandığımız platforma da para ödememiz olası değil. Böyle küçük çözümler geliştirmek iyi olabilir.
           impactresponse
           adblock
            dmr_evnn
            apk.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.