24
31.5.2020
YouTube'daki Çocuk İstismarına Sessiz Kalma!
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   madashell
   İzleyicilerinin büyük bir kısmını çocukların oluşturduğu “Gerçek Hikayeler” kanalı çocuk istismarı ve pedofili içeren videolarını çizgi film formatında yayımlayanarak geleceğimizi zehirliyor. Küçücük çocukların abone olduğu kanallara dur de! Fotoğraflarda nasıl yapılacağı gösteriliyor. BU ÇİRKİNLİĞE SESSİZ KALMA! Diğer kanal isimleri de şöyle: gerçek hikayeler işte benim hikayem hikayem bitmedi bu benim hikayem hayatın penceresi
   0 1
   +5
   2
   3 4 5 6
    meyvesebze
    Az once okudum onedio da....Gercekten mide bulandirici. Teknoloji faydadan cok zarar artik insanlik icin...
     pinusnigra
     Bu konunun hassasiyeti açısından yalnızca bu kanal değil, bununla birlikte birçok edepsiz, terbiyesiz popüler mahlukatların da kanallarının kapatılması gerekiyor. Keskin çözümler şart.
      jamiryuu
      Televizyonda sigara içmeyi, lan kelimesini kullanma gibi basit şeyleri sansürletip yasaklayan yetkililer. Bedavaya açılan bir YouTube kanalın da çocuklara cinsel istismarlığı normal karşılamaları için ileriye dönük bir toplum ve topluluk zemini oluşturma çabasında olan kanalı görmezler. Bu kanal Derhal kapatılmalı ve suç duyurusunda bulunulmalı. zihniyeti bozuk insanlar !
       arthur-pendragon
       Az önce ekşi'de görüp hayretler içerisinde kaldım. Birde tam çocukların dikkatini çekecek şekilde hazırlanmış. Acilen yetkililerce müdahale edilmesi gerekiyor. Not: Bireysel olarak bir şeyler yapmak adına kanallar "bildir" butonundan şikayet edilebilir.
        angelofdeath
        Arkadaşlar Konuya Açıklık Getireyim Bunlardan 2 Kanal Zaten Kapatıldı Ama Bu Kanallar Sadece Türkiye'de Bulunmuyor Onun İçin Diğer Hesapları da Şikayet Edelim Elimizden Geleni Ardına Koyalım Şikayet Edelim Gerekeni Yapalım.
        0
         tiroyitbezi
         Bu kanalı biliyorum ve evet içerikleri böyle diye her ay spamlamaktan artık bıkmıştım. Bu ve bunun gibi bir ton şey var bir ara 'üvey babama aşık oldum, babamın subay arkadaşına küçüklüğümden beri aşığım ' diye iki video izlemiştim; kendilerince çocuklara çizgi filmler üzerinden ders vermeye çalışıyorlar . Olayların gerçek olup olmadığı bile belli değil.
          ketcaplisarma
          Cidden mide bulandırıcı
           nunukafasi
           youtube'un bu konuda gerekli politikaları var diye duymuştum. Sanırım bir şekilde işlerini halletmenin yollarını buluyorlar.
            roar
            İstismar sosyal medya diye atfedilen her yerde var. Ebeveynleri de ellerine sussunlar diye telefon, tablet vermesin ?
             a.l.p.o.l.l.o.n
             Bu sadece bizim dilde değil diğer dillerde de bulunmakta bu saydığın kanallar bu videoların çevirmenliğini yapmakta ve evet iğrenç tuzak bunlar kimileri bana saçma gelsede bunları çocuklara izletmemeliler sana tam destek veriyorum dostum şunlara yargı dağıtalım
              benita
              Bunlar yalnızca bizim gördüklerimiz, eminim onlarca böyle örnekler vardır internette. Ebeveyn kontrolü şart
               kanadadabiryusuf
               bunlar gerçek mi?
                patiklipenguen_
                Uzun süredir içerik üreten bir kanal ne yazık ki
                /
                0

                Tarihe Göre

                İçerik bulunamadı.