YouTube'daki Çocuk İstismarına Sessiz Kalma!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   madashell
   İzleyicilerinin büyük bir kısmını çocukların oluşturduğu “Gerçek Hikayeler” kanalı çocuk istismarı ve pedofili içeren videolarını çizgi film formatında yayımlayanarak geleceğimizi zehirliyor. Küçücük çocukların abone olduğu kanallara dur de! Fotoğraflarda nasıl yapılacağı gösteriliyor. BU ÇİRKİNLİĞE SESSİZ KALMA! Diğer kanal isimleri de şöyle: gerçek hikayeler işte benim hikayem hikayem bitmedi bu benim hikayem hayatın penceresi
    meyvesebze
    Az once okudum onedio da....Gercekten mide bulandirici. Teknoloji faydadan cok zarar artik insanlik icin...
     nunukafasi
     youtube'un bu konuda gerekli politikaları var diye duymuştum. Sanırım bir şekilde işlerini halletmenin yollarını buluyorlar.
      arthur-pendragon
      Az önce ekşi'de görüp hayretler içerisinde kaldım. Birde tam çocukların dikkatini çekecek şekilde hazırlanmış. Acilen yetkililerce müdahale edilmesi gerekiyor. Not: Bireysel olarak bir şeyler yapmak adına kanallar "bildir" butonundan şikayet edilebilir.
       patiklipenguen_
       Uzun süredir içerik üreten bir kanal ne yazık ki
        kanadadabiryusuf
        bunlar gerçek mi?
         benita
         Bunlar yalnızca bizim gördüklerimiz, eminim onlarca böyle örnekler vardır internette. Ebeveyn kontrolü şart
          ketcaplisarma
          Cidden mide bulandırıcı
           jamiryuu
           Televizyonda sigara içmeyi, lan kelimesini kullanma gibi basit şeyleri sansürletip yasaklayan yetkililer. Bedavaya açılan bir YouTube kanalın da çocuklara cinsel istismarlığı normal karşılamaları için ileriye dönük bir toplum ve topluluk zemini oluşturma çabasında olan kanalı görmezler. Bu kanal Derhal kapatılmalı ve suç duyurusunda bulunulmalı. zihniyeti bozuk insanlar !
            tiroyitbezi
            Bu kanalı biliyorum ve evet içerikleri böyle diye her ay spamlamaktan artık bıkmıştım. Bu ve bunun gibi bir ton şey var bir ara 'üvey babama aşık oldum, babamın subay arkadaşına küçüklüğümden beri aşığım ' diye iki video izlemiştim; kendilerince çocuklara çizgi filmler üzerinden ders vermeye çalışıyorlar . Olayların gerçek olup olmadığı bile belli değil.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.