Youtube Daire Kanalındaki İnsanların Yapmacıklığı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bakimermicek
   https://www.youtube.com/channel/UCQAHhPvAPfOtxWI6g7QJNUA
   https://www.youtube.com/channel/UCQAHhPvAPfOtxWI6g7QJNUA
   Kanal çok güzel, konsept çok güzel, evler de çok güzel. Ama her şeye rağmen bu kanalda itici olan bir şeyler var... İnsanların yapmacıklığı. Burada kimse evdeki eşyaları sen ben gibi satın almıyor. Hepsi bir şekilde alengirli. Evdeki tuvalet fırçasının bile bir hikayesi olur mu lan bu nasıl bir hikaye anlatıcılığı meraklılığı. Bu tabağı yoldan geçen eskiciden aldım Şu vazo kırıldığı için çöpe atılmıştı alıp tamir ettim köşede çok güzel durdu. Şu kaşık babaannemin babaannesinin. Bu sandalye Güney Afrika'dan bir tane muzun içinde geldi falan filan. Hayatınız hikaye be. Tamam sakinim.
    moonlight3rd
    Neye atarlandığını anlamadım. Tuvalet fırçasının bi hikayesi olması güzel. Yani bazı insanların bile bir hayat hikayelerinin olamayacağı kadar sığ olabileceklerini düşünecek olursak gayet doldurulmuş.. ben beğendim.
     belizzimaaa
     Aksine ben cok seviyorum. Hemen hemen hepsi dolu insanlar. Hicbir seyi hic etmeyen, her seyden yepyeni seyler uretmeye calisan insanlar.
      ulanayca
      daire özet:
      https://twitter.com/sedayuzdogan/status/1276612289899237378
      https://twitter.com/sedayuzdogan/status/1276612289899237378
       enginarkalbi
       Açık konuşmak gerekirse bizden farklı hayatları içselleştiremediğimiz için yapmacık etiketi yapıştırdığımızı düşünüyorum. Gayet samimi insanlar izliyoruz, bizimle kendi hayatlarını ve hikayelerini paylaşıyorlar. Bence bu algının oluşmasının sebebi fazla Anadolulu olmamız.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.