Younes Belhanda'nın Sözleşmesinin Feshedilmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   maskoff
   Aşırı komik kulüp bu galatasaray ya. Durduk yere adamın sözleşmesini feshetmişler. Durduk yere de değil "haklı sebeplerle" bu karar alınmış. Adam yönetimdekiler twit atacağına şu zemini düzeltsinler dedi, sonra da bu açıklamalar için düzeltme yazısı paylaştı. Fatih Terim'den habersiz alınmıştır bu karar. Kaos başlasın!
   https://twitter.com/GalatasaraySK/status/1369588669389152256
   https://twitter.com/GalatasaraySK/status/1369588669389152256
    takmazuguramatakar1
    Yapacagınız isi skim
     efla_tun
     Galatasaray taraftarıyım diye demiyorum bazen işin b*kunu çıkartıyorlar
      yigyig35
      Tweet yüzünden böyle bir karar alınması doğru değil fakat ben gönderilmesinin doğru olduğunu düşünüyorum. Düzenli bir oyun sergileyemedi bu zamana kadar, en kritik maçlarda ön planda olduğu gibi yarı yolda bıraktığı da çok olmuştur. 4-4-2 sistemine geçilince eksikliğinin çok hissedilmeyeceğini düşünüyorum. Yönetim-Terim arasında olan diyalog ise bu işin sonunda mutlaka ya Terim istifa eder ya da yönetim. Eğer yönetim istifa etmezse bir sonraki seçimde başka adayı olarak Terim'i göreceğimiz kanaatindeyim.
       killforyou
       üç aylık ömrü kalan yönetimin yaptığı işe bak. fatih terim melo riera'yı dövdüğünde bile işi tatlı tatlı halletmişti. şampiyonluk yarışında soyunma odasını huzursuz etti adamlar. allah akıl fikir versin.
        horny
        erkek arkadaşlarıma değişik duygular yaşatan isimmiş. bir yanları kal diyormuş ama gitme diyemiyorlarmış🤔
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.