Yontulmamiş Zihinler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   vurz
   Artık gercekten her seye diss atan, abuk sabuk emoji atan ,sacma sapan basliklar acan, surekli bel alti vuran, kalitesiz,çapsız insanlardan, buranin rengini bozan, insanlari sogutan , bi taraflari yemedigi icin adam gibi ifşa olamayanlardan tiksiniyorum!!!! Sizin gibiler yuzunden herkes tek tek gidiyor, en son kendi bokunuzla bogulacaksiniz embesiller Bak kendilerini bilenler nasil geliyor dissler bok emojileri , su guncelleme bi gelsin bi ifsa olun da bakalim nasil barinakcaksiniz burda??? O dissleri ,emojileri geri almayan herkes ömüüür boyu toplumdan dışlansınlar, ahım cok fena tutar bilen bilir, bugune kadar 1 kere bile sekmedi,hadi bakalım yiyorsa kalsın o dissler,benden gunah gitti.
    bright-wizard
    Relax olmak lazım. Yoksa kendini yıpratıyorsun. Come on... 🤣🤣
     thetalentedmrripley
     Sen rahatsız oldukça onlar bundan keyif alıp daha da abartacaktır. En güzeli onları görmezden gelmek, varlıklarının negatif olarak dahi bir değeri olmadığını onlara hissettirmek.
      irmak676
      Ben en iyisini yapıyorum. Umursamıyorum. Değmezler çünkü. Beyinsizler
       nobodyy1
       Ergenlik çağında kalan bi avuç beyinsizler işte. Gerçek hayatta annenin kuzusu olan, sanal hayata gelip mafya babasını oynuyor. Bırak oynasınlar etrafımızda, nasılsa yapacak başka önemli işleri yok!
        kasarhande07
        Bu insanlar bir ortaya çıkıp yazmıyor yani. Hepsi aynı insan olup birden çok hesapla yazan bir acılı vatandaş bence. Ay ne devrik cümle oldu. Olsun yine de saçmalıyorlar iyice ve dio bunlarla ilgileneceği yerde başka saçmalıklarla ilgileniyor. Güncelleme de gelmez yani. Yapacak bir şey yok.
         benita
         Vurz’u isyan ettiren düzen bize neler yapmaz
          agac-ceviz
          birde ülkemizde kıyılan tecavüz eden canlardan bahsederken dislike atan gerizekalilar var onları anlamıyorum hoşlarına gitmiyor ama organlı iğrenç ilişkili başlıklar olunca beğeniyorlar
           sairsel
           Kişiliksiz, karaktersiz, vizyonsuz ve ezik insan bile diyemeyeceğim varlıklar bunlar sayın Vurz hanım.
            moon_night
            Nokta koysan diss atıyorlar resmen .
             palmiye
             O kadar haklısın ki, ben görmezden gelmeyi tercih ediyorum.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.