Yoga Yapmanın Faydaları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   roxannee-
   Biliyorsunuz bu korona günlerinde yoga ve pilates yapanların sayısı bir hayli arttı. Bunun güzel bir gelişme olduğuna inanıyorum. Peki yoga yapmanın insana ne gibi faydaları var derseniz uzun yıllardır yoga yapan biri olarak ruhunuza ve bedeninize fazlasıyla iyi gelecek bir alan olduğunu söyleyerek başlamalıyım. Yoga bedende belli bir esneklik sağlarken aynı zamanda zihinde de esnemeye rahatlamaya ve özgürleşmeye yardımcı olmaktadır. Yogayı salt bir spor olarak düşünemeyiz. Bundan daha fazlasıdır yoga. Beden-zihin-ruh bütünlüğünü sağlar. Tabi bunun için yıllarca ve bir hoca eşliğinde çalışmanızı öneririm. Youtube'da da çok güzel kanallar var. Çetin Çetintaş ve yogakio kanallarından da faydalanarak yoga yapabilirsiniz. yoga yaptıkça hem bedeninizdeki hem de ruhunuzdaki esnemeyi hissedip kendinizdeki değişimleri fark edeceksiniz.
    justaperson
    hadi beni yapmam için gaza getirin ahsjskdls
     benita
     uyumak için bile gözlerini kapattığında milyon tane düşünce doğuyor ve hangi biriyle başa çıkacağını bilemeyen biri yoga yapabilir mi?
      dipsiz
      Namaz kılın namaz!!!1! --Yobaz mode on-- Hep isteyip de yapamadığım şey. Odak sorunum var.
       a.l.p.o.l.l.o.n
       Daha estetik osuruyorsun :)))) Tamam bu şakaydı neyse bence 1 günde1 yapılması gereken vücut üzerinde ki kasları gevşeterek ve hatta kemiklerin uzunluğunda bile farkındalık yaratan bununla bile kalmayıp zihni boşaltabildiğin bir ''ETKİNLİKTİR''
        _enteldantel
        Bana bi tek beden esnekliği sağlamıştı. Birde sakinleştiriyor ama anlık. 7 ay önce ufak bir maceramız olmuştu
         ugur-tetik1
         Yoga yapmanin faydasi esneklik ve sıkılasma aslinda buna ihtiyacım var ama bir türlü baslama fırsatı bulamıyorum :/
          otis
          Though it is often associated with dating, yoga can actually be a great way to improve any relationship - romantic or otherwise. By its very nature, yoga requires communication and cooperation between partners, which can help to foster a sense of trust and understanding.
          https://workouttrends.com/what-yoga-style-is-right-for-me
          In addition
          , the physical benefits of yoga - increased flexibility, strength, and stamina - can also lead to improved intimacy and connection. Whether you're looking to spice up your dating life or strengthen your current relationship, incorporating some yoga into your routine may just be the key to success.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.