Yoga Yapanların Egosunun Yüksek Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bukafelos
   Bunu bugün bir yerde okudum, emin değilim ekşi veya onedio olabilir. Yoga yapan insanların giderek egolarının yükselmesi ve kibirli bir ruh haline bürünmeleri benim de dikkatimi çekiyor. Böyle bi ben başkayım havaları, herkese yoga yaptırmaya çalışmaları, yoga yapmayanların bir sikten anlamadığını zannetmeleri ve daha uzar gider. Dikkatinizi çekerim, bir meditasyon tarzı olan yogaya laf etmiyorum. Sadece demek istediğim şu; İnsanoğlu ne sikko bir varlık ya. Teşekkür ederim. Edit:ulan yoksa bu başlığı ben burada mı okudum?! bak kafa kalmadı. Sabah ne okuduğumu unutuyorum. Neyse ya skerler. Beğenmeyen kızına almasın.
    fairytale-
    Demek ki yükselen sadece götleri değilmiş. Herşey götle doğru orantılı. O kalktı mı herşey kalkar.
     catherine-earnshaw
     Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş. Ananız yogaya başlayıp "ben dünyanın en güzel kadınıyım" dese ne yapacaktınız çok merak ediyorum. Erkekler, Ekşi'de sayısını azımsayamayacağımız incellerin yazdıkları yüzünden kendinizi onlar gibi zavallı ve mizojinist düşünmeye programlamak zorunda değilsiniz. Incel sürüsü kadın milleti hakkında neye inanıyorsa, ne vızıldıyorsa onu dininiz imanınız belleyip orada burada tekrarlamaktan vazgeçin aksi takdirde bırakın o bok attığınız yoga yapan kendini beğenmiş(!) kadını, Kuran'ı yırtan kız bakmaz size.
      vanesssa
      Duyduğum en saçma genellemelerden biri. Tam tersi gerçek yogiler mütevazı ve eşitlikçi insanlar oluyorlar. Her neyse bu genellemeyi ciddiye alan birine açıklama yapmak zaman kaybı olur sadece
       bizimkiz
       bir çok yogi arkadaşım var asıl temelde yatan birç ok konuda n ikisi tevazu ve sabırdır asla bu kanıya inanmıyorum ... fakat ! kendini geliştirememiş biri bu dünyaya ayak uydurmakta zorlanır ve kesinlikle kendini daha üstün görmeye başlayabilir bu yoga değil her konuda böyle
        uzgunsaripapatya_
        Bende aşko kuşko kız olsam benim de egom yüksek olur
         peripedia
         Egolarına dair bir fikrim yok ama her ortamda ve sürekli yoga konuşmaları ve konuşmak istemeleri çok rahatsız edici bence.
          tsukyomi
          Bu konuda bir fikrim yok ama Kendo ve İaido varken yogaya gerek duymuyorum. Vücut estetikleşiyor, kafa boşalıyor. O kılıçla bütünleşmek o kadar güzel ki.
           iceel
           Valla ufak bir başlangıç yaptım sırt ağrısına iyi geliyor dediler. Bedenimle birlikte egom da matta süründü. 15 dakikalık seans sonrası manda tezeği gibi yığılmıştım halıya.
            canerckr
            Ben anlamıyorum egoları niye yükselsin arkadaş. Bu fitness yapanlarla aynı şey o zaman. Yani Yoga zaten huzur için yapılıyor ne diyor sana gelip ben yoga yapıyorum sen kimsin köpek filan mi D: :D Arkadaşlar hayatınızda bir aktivite yapmıyorsanız, hiç bir hobiniz yoksa, bir şeylerle uğraşmayıp asosyal ya da basitseniz bu onları egolu yapmaz sizi eksik yapar.
             minmina
             entel feridun elitistliği oluyor bu kişilerde. ben yoga yapıyorum canıım, meditason yapıyorum canıım derler, yoğurtlu kinoalı kahvaltılarını yaparlar
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.