Yıllar Sonra Eski Bir Arkadaşızla Görüştükten Sonra Hissedilen
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gulfemkaya
   Bugün lise arkadaşlarımla görüştük yıllar sonra. Çok garip geldi. Lise zamanlarını falan konuştuk. Yaşadıklarımızı, hayallerimizi, her şeyi. O zaman her gün dip dibe geçen günlerimizden şu anda ne kadar farklı hayatlarda olduğumuzu görmek çok garip geldi. O eski arkadaş sıcaklığını tekrar hissetmek. Geçmişe o hareketli zamanlara duyulan özlem. Sizde de böyle oluyor mu?
    sairsel
    Bende dün eski işyerine uğradım ve oradaki arkadaşlarımla görüştüm. Çok sevdiğim ve özlediğim arkadaşlarımı görmek, anılarımızı tazelemek çok iyi geldi.
     abdes_terligi
     ben lise arkadaşlarımla hala internetten görüşüyorum ama ortaokul ilkokul vs arkadaşlarımla hiç görüşemedik. İlkokul 1. sınıftan en iyi arkadaşımla görüşmüştüm yıllar sonra lise 2. sınıfa gelince, onun yaşadığı ilçede işim çıkmıştı, hazır oradayken bir de ziyaret edeyim dedim. Gittim evine kabul etti oturduk ama eskisi gibi değildi. Eskiden hayat dolu enerjik ve zekiydi, yerinde durmazdı çok güzel muhabbet ederdik, ama şimdi iyice anguta bağlamıştı. Oturdu internetten bir kaç oyun açtı oynadı ben de izledim, biraz konuşmaya çalıştım yok aq tuğla duvarla daha iyi sohbet edilir. Sonra kalktım gittim işime zaten.
      fuzbing
      Güzel şeyler hissediliyor. En kısa zamanda tekrar görüşelim olur mu? ile sonlanıp tekrar görüşülmüyor. iyi yani.
       silmarillion
       Ah be hala salak:)
        eksi_pirasa
        ne kadar az konuşmuşuz diye hüzünlenirdim
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.