Yıldız Tilbe Tarkan Olayında Tarkan'ın Yaptığını Doğru Buluyor Musunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   Tam Kapanma sürecinde sanatçılar arasında başlayan "Hepimiz İçin Ses Ver Türkiye" akımına Yıldız Tilbe destek vermişti. Söylediği şarkıdan sonra Tarkan'a pas atmıştı fakat Tarkan bu daveti kibar bir dille reddetmişti. Yıldız Tilbe Tarkan'a şarkıyı yollarken "top" göndermesi yapması da biraz garip olmuş. İki tane top olsaydı birisini de Orhan Gencebay'a gönderirdim demesi. Ne bileyim🤷‍♀️ Bu olay siyasi bir tarafa çekilebilirdi ve bence Tarkan doğru olanı yapmış. Dönüp dolaşıp konu sayın bakanımlı cümlelere gelebilirdi. Bazıları ise hayır Tarkan boş yere ego yapmış diyor. Siz ne düşünüyorsunuz?
   https://twitter.com/tarkan/status/1388873736896516099
   https://twitter.com/tarkan/status/1388873736896516099
    kania_
    Şimdi yıldızın topusana attım demesi biraz kaba olmuş ama.Tarkanda güzel dille anlatmış bi sorun göremiyorum ben
     minemosynes
     Haklı ülkede seni hemen bir kılıfa sokuyorlar ne amaçla istemiş ki bence doğru bir karar vermiş. Tek top detayı acayip müthiş olsa da hoş olmamış. Kibarca reddetmesi doğru fikir.
      godisahuman
      Yildiz Tilbe gayet guzel bir sekilde soylemis eee ? Tarkan'da kabul etmek zorunda degil. Guzelce reddetmis,yanitlarda bos yapmis bazilari.tarkan'in imali dilinden baska bir sikinti goremiyorum.
       monaiman
       Türkiye saçma magazinsel olaylarla ilgileneceğine biraz kendini mi geliştirse artık?? Hayır ortada olay mı var ki gündem yaratıyorsunuz?? Biri kibarca rica etmiş biri de kibarca rddetmiş. Ne var bunda?? Küresel bir sorun mu, doğa sorunları mı, yoksa ülke geleceği hakkında alınan konsey kararları mı?? Dramatik...
        berat_albayrak_
        Ortada olay yok ki
         rahat
         top falan diyerek bi ince dokundurmuş
          astrogurl
          Evli adama top iması yapmak ne demek ya hahahaha
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.