Yılbaşında Sarhoş Olmayı Düşünen ya da Sarhoş Olan Kim Varsa Bu Başlığa
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lovewkoko
   arkadaşlarım çatışmalara hazır mısınız? ben günün ilk içkisini içmek için hazırım ahah bu başlıkta saçmalamak serbest. iyi dilekte bulunmak serbest. anı anlatmak serbest. aşkını itiraf etmek, şarkı paylaşmak, muhabbet etmek, para göndermek, dertleşmek... her şey serbest.
   https://www.youtube.com/watch?v=iotrpMLVvC8
   https://www.youtube.com/watch?v=iotrpMLVvC8
    fairytale-
    Kafası hafif dumanlı olanlar için başlık açılmayacaksa buradayım.
     imailahorsilahh
     Rakıyı da şaraba katarak, İboşov eşliğinde. Didem'in çıkmasını, ayaklarımı masanın üzerine uzatmış, götü göbeği yaymış vaziyette kabak çekirdeği kabuğu ayıklayarak, o esnada "memeler baş kaldırmış kavuşmuyor düğmeler" eserini mırıldanarak ve köpek öldüren içerek bekleyeceğim. Arada da "ne sevdalar yaşadım güldüler çiçektiler, ne sevdalar yaşadım gözümden yaş döktüler" diye hüzünlenirim. Daha sonra da Kara üzüm habbesi ile göbek atarak ve kaynana dili üfürerek benzersiz dans skill'lerimi sergiler. Sonra "mağdeem unutacağğktığğn beniiğ nedeeeğğnn yaraaattıığğnn, lebbek lebbeeek" diye isyan ederim bir miktar. Kapanışı da "Kar'ı gördüm kaydım, kaymaz olaydım. Sana bir söz vermiştim le ben o sözden caydım. Ay gördüm Allah amentubillah, ne günahım varsa le affeyle Allah" diyerekten yaparım. Böyle de bir eşsiz eğlence anlayışım var.
      tsukyomi
      Bir şişe Russki'den sonra büyük usta Sertaç Ordar eşliğinde ayımın göbüşünden zeytin yemeyi düşünüyorum. Düşünsene açmış üniformasının üst kısmını, baklavalar bana zeytin ban, ekmağnan yi beni diyor, arkada Karabiberim çalıyor, ne seski bir sahne.. Yılın tüm bokunu püsürünü böyle tertemiz delirerek atmak istiyorum.
       kalpci
       İçki içmeyi bilmeyen özenti ya da derdi olan sarhoş olur İçki içmesini bilen, eğlenecek kişi çakırkeyif olur 18 yaş altı içki içmez, içiyorsa kendisi ve onu yetiştiren ailesinde patoloji vardır tıbbi ve adli süreç gerekir Sarhoş kadınla sevişilmez
        rafadanlop
        Sarhoş olunca gecem berbat oluyor ya. O yüzden düşünmüyorum
         eflayilmaz
         Hep beraber sarhoşluğa o zamaann
          innocentghost
          00:00’dan sonra deli gibi içmeyi planlıyorum.
           esseref
           köpek öldürenle kafayı bulmaya çalışıcaz hadi bakalım
            minmina
            biralarımı hazırladım geri sayımı bekliyorum.
             trueliving
             ben gerçekten bir ara çok kötü sarhoş olmuşttum ya o kafayı yaşamak o kadar da güzel değil bence
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.