Yılbaşında Sarhoş Olmayı Düşünen ya da Sarhoş Olan Kim Varsa Bu Başlığa
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lovewkoko
   arkadaşlarım çatışmalara hazır mısınız? ben günün ilk içkisini içmek için hazırım ahah bu başlıkta saçmalamak serbest. iyi dilekte bulunmak serbest. anı anlatmak serbest. aşkını itiraf etmek, şarkı paylaşmak, muhabbet etmek, para göndermek, dertleşmek... her şey serbest.
   https://www.youtube.com/watch?v=iotrpMLVvC8
   https://www.youtube.com/watch?v=iotrpMLVvC8
    kalpci
    İçki içmeyi bilmeyen özenti ya da derdi olan sarhoş olur İçki içmesini bilen, eğlenecek kişi çakırkeyif olur 18 yaş altı içki içmez, içiyorsa kendisi ve onu yetiştiren ailesinde patoloji vardır tıbbi ve adli süreç gerekir Sarhoş kadınla sevişilmez
     fairytale-
     Kafası hafif dumanlı olanlar için başlık açılmayacaksa buradayım.
      tsukyomi
      Bir şişe Russki'den sonra büyük usta Sertaç Ordar eşliğinde ayımın göbüşünden zeytin yemeyi düşünüyorum. Düşünsene açmış üniformasının üst kısmını, baklavalar bana zeytin ban, ekmağnan yi beni diyor, arkada Karabiberim çalıyor, ne seski bir sahne.. Yılın tüm bokunu püsürünü böyle tertemiz delirerek atmak istiyorum.
       imailahorsilahh
       Rakıyı da şaraba katarak, İboşov eşliğinde. Didem'in çıkmasını, ayaklarımı masanın üzerine uzatmış, götü göbeği yaymış vaziyette kabak çekirdeği kabuğu ayıklayarak, o esnada "memeler baş kaldırmış kavuşmuyor düğmeler" eserini mırıldanarak ve köpek öldüren içerek bekleyeceğim. Arada da "ne sevdalar yaşadım güldüler çiçektiler, ne sevdalar yaşadım gözümden yaş döktüler" diye hüzünlenirim. Daha sonra da Kara üzüm habbesi ile göbek atarak ve kaynana dili üfürerek benzersiz dans skill'lerimi sergiler. Sonra "mağdeem unutacağğktığğn beniiğ nedeeeğğnn yaraaattıığğnn, lebbek lebbeeek" diye isyan ederim bir miktar. Kapanışı da "Kar'ı gördüm kaydım, kaymaz olaydım. Sana bir söz vermiştim le ben o sözden caydım. Ay gördüm Allah amentubillah, ne günahım varsa le affeyle Allah" diyerekten yaparım. Böyle de bir eşsiz eğlence anlayışım var.
        me_out_bye
        Çık.
         leb
         1 saat sonra felan başlıyorum yarın sabaha kadar on Air .d
          cinayetvaraga
          bir koşturmadır yollardayım. eve geçeyim başlayim içmeye de akşama durum atarim. bugun günlerden smirnoff north 🍻🍻
           bukafelos
           Cuma namazına müteakip yaktın Bi cigara, gece nereye varır bu iş, çok heyecanlıyım. Size klein den canlı yayın yapabilirim 🔥 Bu arada Bir bardak cin Red Bull 125 olamaz. Olamaz ya. Neyse s.kerler, yapıştır 😁
            trueliving
            ben gerçekten bir ara çok kötü sarhoş olmuşttum ya o kafayı yaşamak o kadar da güzel değil bence
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.