Yılbaşında Arkadaşının Verdiği Uyuşturucu Hapı Alkolle İçen Deniz'in Yaşamını Yitirmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cokbilmisdegilcokbilen
   23 yaşındaki Deniz Büçkün, yılbaşı kutlamasında arkadşaının verdiği uyuşturucu hapı alkolle alınca bir anda fenalaştı. Arkadaşlarının gözü önünde de yere yığıldı. Yılbaşı partisine katılan üniversiteliler, polis ifadesinde alkol aldıklarını, kutlamaya katılan E.Ö. adlı üniversite öğrencisi arkadaşlarının ecstasy hap getirdiğini, alkolle birlikte hapları kullandıktan sonra Büçkün'ün aniden yere yığıldığını ve nefes almakta zorlandığını söyledi. Bu ifadeler üzerine E.Ö. gözaltına alınmış. E.Ö. de hapları Üsküdar'da birinden aldığını söylemiş. Bu konuda fikirlerinizi merak ediyorum. Bu kız ne kadar suçlu? Eminim, pek çoğumuz bu tarz eğlencelerde bulunmuşuzdur. Hayatımda bir kere bile kullanmadım, ancak böyle bir eğlence ortamında alınan alkol vs. gibi şeylerde insan pek düşünmüyor. O da arkadaşlarıylayken bir anlık rehavete kapılmış olabilir, belki de onunla birlikte pek çok kişiye oldu ancak onu etkiledi? Haber sitelerinde bakıyorum da kızı yerden yere vurmuşlar. Ben öyle suçlu olduğunu düşünmüyorum açıkçası.
    676irmak
    Yapmasaymış keşke
     me_out_bye
     Yazık olmuş. Arkadaşlar insanı her yola sürükleyebilir dikkatli olunmalı. Bunun bir başka acı örneği. Belki o kdr kötü horda biri değildi ama YAAA AL YİHAAAA diye ısrar edip baskı yaptılar kanına girdiler. Bunun "eğlenceli" olacağını iddia ettiler ve kıza buna yaptılar/yaptırdılar. UYUŞTURUCU + ALKOL. ⛔🚫❌. ☣🧫🤚🏻. Kendisi ılımlı uslu nezih biri gözüküyor dıştan fotoya bakılırsa.
      busrawashere
      birkaç ihtimal var zaten ama ben nereden bileyim amk ne desem yalan
       dr.rock
       Ah güzel kız, ne içirdiler kim bilir, içiren içeriği biliyor muydu acaba o da mechul... Huzur içinde uyusun, ailesine sabır dilerim. Ben İstanbul'un %30 na bakan en yoğun en tehlikeli hastanelerinin çocuk acilinde 3,5 yıl çalıştım. Toksikoloji uzmanıdır çok yakın bir arkadaşım. Floresan tozundan, kan sulandırıcıya neler ekliyorlar içine. Biz 17 yaşında bonzai içen bir yavrumuzu sadece ishalini durduramadığımız için kaybettik, serumu elimle sıktığımı biliyorum. Çok tehlikeli, kimyasal uyuşturucu zaten ölümcül, örneğin extazi ve türevleri tek dozda ventriküler taşikardi yapar, sonu ölüm... Öncesinde 20 defa denenmiş olsa bile fark etmez. Hele alkol, redbul gibi içeceklerle risk katlanarak artıyor. Uyarıcının etkisini alkolle dengelemeye çalışırken ölen çok vaka okudum, dinledim... Uyuşturucular duyulan-okunan gibide değil, para için yapılmayacak şey yok bu ülkede. İki sene önce yine bi bonzai zehirlenmesi geldi, esrar diye vermişler, getirdi ailesi, dışardan bildiğiniz esrar, gramajı düşük ,tırnak içinde kafa yapsın diye bonzai solüsyonunda bekletmişler. Böbrek yetmezliğinden zor çevirdik çocuğu. AMAN !!!
        meyvesebze
        Yapmayin arkadaslar modern insanlariz hepimiz Tabiki okumaya giden cocuklarimiz egleneceklerde.İstedigi hapi alkolu icip dagitacaklar.Kim okumaya gidip dozu kacirmio.Erkek cocuklarimiz yataga attigi kizlarin listesini yapip ovunmuo.Kiz cocuklarimiz alkol hap alinca cool gorunmuo...Yargilamayin...
         fuzbing
         bana arkadaşını söyle onun amına koyayım mıydı neydi bi atasözü vardı
          _gizem_
          yazık ya...
           secilyurt
           Üniversite ortamında çok denk geldiğim insanlardı, eli yüzü tertemiz pırıl pırıl insanlar arkadaş ortamı yüzünden bu zıkıma düşüyorlar .( Allah rahmet eylesin
            peripedia
            Çok üzücü. Kendini aptal arkadaş ortamına kanıtlama, ben de sizdenim mesajı, bunun bir cesaret örneği olduğunu düşünüyor olmak. Aileler boşuna ben sana güveniyorum, çevreye güvenmiyorum demiyor. İşte çevre, gencecik bir can. 16-17 yaşlarına kadar düşen uyuşturucu tüketimi. Bu konunun üzerine ciddi anlamda eğilmek gerekiyor.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.