32
31.10.2020
Yetiştiremediğin İşler İçin Sunduğun En Akıllıca Mazeret
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   detokssuyu
   Mazeretler hayatlarımızda çok önemli bir yer kaplıyor. İkili ilişkilerde, işte, eğitimde geçerli ve akıllıca bir mazeret hayat kurtarabilir. Senin bugüne kadar yetiştiremediğin işler/ödevler ya da herhangi bir durum için sunduğun en akıllıca mazeret neydi?
    peripedia
    İlkokulda matematik ödevlerini asla yapamaz ancak problemi çözmüş gibi karalamalar yapar, sayfayı siler, tekrar bir şeyler yazar ve çözmek için çok uğraşılmış bir görüntü yaratmaya çalışırdım. Hocalarım anlar mıydı hala bilmiyorum. Sanırım anlıyorlar ama ses çıkarmıyorlardı.
     ladydisko
     kimler öldü kimler evlendi beraber yaşamadığım kardeşime ne kadar baktım hep o ödevler yüzünden
      sedefartuny
      Beceremem. İlkokulda birkaç srkadaşıma uyup yapamadığım ödevler için elektrikler gitti bahanesini birkaç kere kullandım ama dahası olmadı hiçbir zaman.
       handeyakar07
       Hande Yakar'ın böyle bir problemi olmaz çünkü kendi işinin kraliçesi.
        absurdizm
        bende insanım sonuçta rjsnneak
         ceviz-agaci
         Dosttum mazaret sunmadan önce yalandan timsah gözyaşı döker adete yavru yağmurdan ıslanmış bedbah kedi kıvamında rol keser ve günü atlatırım ah benden ne çok öğrenecek şeyleriniz var
          mevsimlerdensnbahar61
          Genelde bir yere yetişmem ya çok erken giderim ya çok geç otobüsün suçu derim ki haklıyım da hep geç geliyor öyle yani
           mrlawyerkk
           Üniversitede bir sınavı yetiştirememiştim soruları biliyordum ama bir türlü yazamadım zamanım yetmedi bir şeyler ters gitti. Sınav yoklama kağıdına imza atmadan boş kağıdımı el çabukluğu ile diğer kağıtlara karıştırıp salondan çıktım. Hocayı ziyaret ettim. Hocam gece çalışıp aileme bakıyorum annem yaşlı ve hadta bahanesi ile hocanın odasında o sınavı olmuştum. Akıllıca mı değil ama çok farklı bir deneyimdi benim için. Hala gördüğüm canım hocam annemi ısrarla sorar.
            redblack
            Unuttugum oluyor, bir urun getirtmemi istiyorlar, tamam diyip o an siparis etmeyi unuttugum oluyor. Sonrasinda musteriyi tekrar gorunce bende ampul yaniyor, yalandan siparisi kontrol edermis gibi yapiyorum, aslinda yeni siparis vermis oluyorum. "Ürün bu şubede yokmuş, diger şubeden gelecek bir sonraki servisle, sizi tekrar yoracagim ama su saatte gelin, kusra bakmayin lutfen." diye mazaret uydurdugum oluyor.
             okadin
             Ben her şartta ve koşulda ajitasyon kozunu oynarım. Akıllıca mı tartışılır ama çok iş görüyor. Biraz demogoji belki biraz gözyaşı ve işlem tamamdır.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.