28
15.11.2020
Yetisiz Anneden Kadınlık Öğrenen Türk Kızının, “Erkeklere Güvenilmez” Diye Ağlaması
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dr.rock
   Ev kadınlığını “iş” olarak gören ve hobi ya da eylemleşeceği başka bir kanal olmayan bir kadın komininde büyüyen kızımız, “baban nerde, hani baban, o yelloz yuva yıkmış, bu orspu parasını yemiş” düzleminde çağdaşlaştığı her portalı geçmişiyle harmanlar. Barbi bebeğini kendi verir sonra salya sümük ağlar. Ağlayacaksanız Oynamayın arkadaşlar
    mevsimlerdensnbahar61
    Değil işte o öyle erkek güven vermiyordur ondan ötürüdür durum
     palmiye
     Kadının eğitim seviyesi ve kendini geliştirmesi şüphesiz etkilidir ama bu süreçte erkeğin yaptığı tüm eylemleri kadının yetersiz noktalarına yıkmak yanlıştır. Kısaca katılmıyorum.
      kaaninteyzesi
      Dr yine değişik bir şeyler deniyor ama bu kez olmamis Sensin yelloz senin saçını başını yolarim
       kaaninteyzesi
       Konuya gelecek olursak, erkek ya da kadın farketmiyor kimseye güvenmemek lazım o ayrı konu daa... Bu şekilde yetişiyor olsak bile erkekler bunu tam tersine çıkaracak bir tavır sergilemiyorlar. Yani hepimiz bu konudan muzdaripsek bı oturun düşünün erkekler.
        lellu
        Dohtor bu ne
         asit
         cinsimizin yaptığı itlik serseriliklere biraz torpil geçmişsin sanki daktır🤗
          bahadir-kislalioglu
          güvenilecek onca erkek varken sırf sizden biraz daha zeki biraz daha güzel biraz daha zengin diye kendisinden daha iyi erkeklerle birlikte olmak isteyen sonra normal biri yazınca de sixtir lo yazan kızlar hayatlarının sonuna kadar o güven vermeyen erkekler tarafından kullanılıcak,kandırılıcak,dövülücek en sonundada hamile kalıcak erkekte kaçıcak.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.