Yeter Artık! Yine Gencecik Bir Kadın
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dedikoduvar
   Aleyna Çakır ismi. İntihar ederek öldüğü düşünülüyordu. Erkek arkadaşının ifadesi böyle. Ölümünden bir gün önce bayılana kadar erkek arkadaşı tarafından dövüldüğü hatta bunu canlı olarak erkek arkadaşının yayınladığı ortaya çıktı. Ayrıca adli tıp raporunda ölmeden önce bi erkekle ilişkiye girdiği anlaşıldı. Umarım çabucak aydınlatılır. En azından bir suçlu varsa suçunu çeker.
    trinkme
    Türkiye de bazı hemcinslerimin iğrenç zihniyeti bitmedikçe kadın cinayetleri de bitmeyecek maalesef
     benita
     Olay yeni değil, suçlu, olay ve videolar ilk patladığında da belliydi. Adaleti bekliyoruz...
      mrlawyerkk
      Arkadaşlar bu olayın en az bir aylık bir geçmişi var. Bugün Müge Anlı konu haline getirdiği için haberi olanları duymak, görmek çok üzücü.Haftalarca sosyal medyada dolaştı bu genç kadının şiddet gördüğü canlı yayın görüntüleri. Dahası bunu yapan pisliğin hala dışarıda olması. Umuyorum Müge faktörü işe yarar ve pislik olması gereken yere gönderilir bir an önce.
       mevsimlerdensnbahar61
       Caydırıcı bi ceza olmadıkça bitmeyecek
        matruskaa
        Onca insan şahit olmuş her şeye. Niçin şikayet edilmedi? Edildiyse ve dikkate alınmadıysa o da başka bir mevzu. Bir defasında kız kendi sikayet edip ,ertesi gün vazgeçmiş. Allah aşkına kim neden öylesine şikayet eder. Demekki ciddi ve gerçekbir şikayet bu. Neden üzerine girmeden ,vazgeçti diye kapatılıyor bu olaylar! Onlarca insanın şahitliği varken neden dışarıda dolanıyor bu pislik???!!
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.