10
8.6.2020
Yeter Artık! Arnavutköy'de Bir Kişi, Eşi Hatice Çelik'i Sokak Ortasında Pompalı Tüfekle Öldürdü
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   patilik
   Geçtiğimiz 48 saatte en az 4 kadın erkekler tarafından öldürülürken son cinayet haberi de İstanbul Arnavutköy'den geldi. Bu sabah Veysi Çelik adındaki "kişi", eşi Hatice Çelik'i sokak ortasında pompalı tüfekle öldürdü. Evet şaka değil maalesef Tükenerek bitin.
    epifizbezii
    Allahın belaları cinnet geçiriyorum sabahtan beri kanlarında boğulsunlar..
     cinayetvaraga
     Şimdi ben buna orospuçocuğu dersem engellenmem herhalde. Ama bunu yapan değil insan, canlı olamaz!
      heygidigocadunya00
      Nefret ettim bu çağdan etimle, kemiğimle binlerce kez lanet olsun. Bir anlık sinirle yaptım pişmanım der sonra iyi hâl indirimi alır aşağılık cani. Caydırıcı cezalar gelmediği sürece bu cinayetlerin önü alınamayacak maalesef. Ama herşeyden önce toplum olarak hepimizin terapiye ihtiyacı var..
       sozdedegilgozde
       Hem de küçük çocuğunun gözü önünde. Kadınlık ve erkeklik rollerini gözden geçirip yeniden yapılandırmak zorundayız. Böyle gelmiş böyle gidecek mantığıyla daha kaç can yok olacak?
        muzlu-pasta
        Bu memlekette tecavüz ettiği kadına "150 bin tl veriyim kapansın iş çocuğum var" diyen şerefsizce gördü 9 yaşındaki kıza 6 kişi tecavüz edip öldürüp "Kendisi istedi" diyenide çok saşırmadım
         nunukafasi
         Bu ara çok fazla denk geliyorum tehdit edilen korkutulan kadınlara. Eskiden de bu kadar çok muydu yoksa gündeme gelindikçe cesaret alan bir grup mu var? İşte bunların çoğunun sebebi toplumda güçlü bir erkek olamamanın sonucu. Başka bir başlıkta daha belirttim. Erkekler eğer kamusal alanda (iş hayatında) kendilerini var edemezlerse, özel alanda(evde) kendilerini var etmeye, sözlerini dinletmeye, otorite kurmaya çabalarlar. İyi işleri olmayan erkeklerin daha erken evlenme sebebi olarak bunu görüyorum ben. Kamusal alanda sözünün hükmü yoksa özel alanda hükmettiği biri mutlaka olmalı. Sevgili, eş, evlat ne olursa artık. Eee sonunda da böyle tecavüz, taciz ve cinayet haberlerine denk geliyoruz. çok acı.
          daisyyy
          Bu silahlar tüfekler ellerine nereden geçiyor ? nerede bu devlet bu adalet?
           emrewhoisyellow
           Şöyle haberler görünce insanlığımdan utanıyorum. Ne denir ki abi ne denir yani
            gizemlicikolat
            Allah hem bu dünyada hem de öteki dünyada belasını verir inşallah! İlk aklıma gelen çocuk oluyor böyle cinayetlerde. Annen yanı başında can vermiş vuran baban. Hayata tutunmak o psikolojiyle en güç şey. Allahım iyi bir gelecek versin o çocuklara.
             madashell
             ***görüntüler rahatsız edici***
             https://www.youtube.com/watch?v=DytQmT8quhg
             https://www.youtube.com/watch?v=DytQmT8quhg
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.