Yeşil Sarmayenin Türk Malına Boykot Uygulaması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   redblack
   Sevgili canim hukumetim masallah nereye atsa elini kurutuyor, sayelerinde ellerim onde birlesik dolaniyorum. Suudilerin boykot cagrisina diger Arap kabilelerinden de olumlu cevaplar geliyor, Türk mallarini boykot etmekle baslayan durum, turizm, insaat sektorlerini de kapsayacak sekilde genisletiliyor. Kralinin ölümünde Ülkemizde yası tutulan Suudi kabilesi yine ezelinde oldugu gibi batinin oyuncagi halde. Eeey ameriga! cigirtkanligi yapanlar ise en fazla ihracat yaptigimiz 15. ülke olan Suudilerin boykotuna sessiz. Parsel parsel, İstanbulun, Karadenizin en degerleri arsalarini sattiklari araplara karşı seslerini cikarmiyorlar. Yakinda gidip bizim hac kontenjanimizi arttirin diye de gorusmeler yaparlar. Neyse kalin saglicakla.
    utumasasiilekayanadam
    5 sene falan bence Türkiye'den hac alımını durduracaklar. Madem boykot yapıyorsunuz bunu da yapın mk
     badideasensei
     Ne güzel iyi olmuş. Ne ihraç edebiliyoruz ki sanki Araplarda almayıversin Az daha borç yaparız fln filan Mümin kardeşlerimize de yarın bir gün yine yerli müminleri göndeririz değil mi Kapatacaksın hac yollarını aslında boylotsa al sana boykot 10 yıl gidilmeyecek Ama benim cnm ülkemin halkı durur mu Durmaz Neden çünkü onlar mümin kul Arkadaşım tarihten örnek vereyim Hz. Muhammed de bir süreliğine savaş barış meselelerinden haccını ertelemişti.
      cinayetvaraga
      allah allah diye kandırıyorlardı. yapma diyordu yapma. ikimizde müslümanız etme! dinlemiyordu kanı bozuk araplar, yalıyordu şanlı türkiye....şaka maka bir yana. bi yeryüzünde müslümanın müslümana yaptığını hiçbir yahudi veya hristiyan yapmamıştır. Pislik toprağın insanından zaten bir medet ummak ancak kirli ruhların ve zihinlerin işi. arap seviciliğe devam. 😍
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.