Yerli Yersiz Sexual Tension Yaşama Halinin Getirdiği Birtakım Problemler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Sexsual Tension: Cinsel Gerilim Karşı cinsten biri ile (ya da cinsel tercihinize göre değişir) kalabalık bir ortam içerisinde sadece iki kişinin hissettiği başbaşa kalındığında öpüşebilecek ya da sevişebilecek olma ihtimalin yarattığı gerilim durumu. Bu durumun birçok insan tarafından günlük rutinlerinin çok farazi bir anında yaşanması olası. Libidonuzun yüksekliği ile falan da alakası yok. Asansörlerde sıklıkla yaşanıyor mesela özel alanınızı koruyamıyorsunuz e karşı taraftan biraz da etkilendiyseniz bir cinsel gerilim yaşamınız çok olası. Genelde aralarında cinsel gerilim kaynaklı bir telepati oluşan bu insanlar sevgili oluyorlar ama bana pek doğru gelmiyor anlık ve psikolojik bir durum var ortada aslında. Çoğu insan bu duyguya kapıldığı için utandığını söylüyor. Utanılacak bir şey de yok çünkü sadece siz yaşamıyorsunuz bu durumu. Ancak seksüel gerilim hissedilen biri ile aynı ortamda olmak istememe o ortamdan uzaklaşma gibi birtakım problemlere sebep olması büyük bir sorun tabii.
    mrsnl33
    Burda sex ile kafayı bozmuş bir kesim var sanirim
     gregory_
     E tamam nasil diyorsan
      mrlawyerkk
      Doğal bir durum. Dizi ve filmlerde bir anda öpüşmeye başlayan yabancıların da etkisiyle oluşuyor bu durum sanırım. Hayal dünyası fantezi dünyası normaldir yani bir şey diyemem.
       bright-wizard
       Sedef, seks olayına kafayı çok takıyorsun 😏
        peripedia
        Bir yaşıma daha girdim asansörde ya da yakın erkek arkadaşlarımla yalnız kaldığımda bu gerilimi üzerimde hissediyorum ama adının bu olduğunu doğal olduğunu en kötüsü de karşı tarafında böyle bir şey hissediyor olabileceğini yeni öğrendim ve şaşkınım.
         gulfemkaya
         İlişkiye biraz aksiyon gelmesi açısından bence sexual tension gerekli bir şey ya. Çok sık olmadığı sürece bir sıkıntı yok
          detokssuyu
          Olabilir insan böyle bir canlı. Üremeliyim güdüsü atalarımızdan yadigar. Bu yüzden bu kadar çok seks üzerine konuşuyoruz. Tıpkı doğada olduğu gibi bize en uygun eş arayışımız devam ediyor bu da onlardan biri ama yine de dikkatli olmak lazım sexual tensin diye de olur olmaz insanlara durumu çaktırmamak gerek.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.