Yerli Aşı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gezgin.dodo
   Dün yerli aşı için gönüllü oldum hükümete her ne kadar güvenmesemde türk doktorlarına güveniyorum medyada pek yankı uyandırmasa da türk doktorlarımızın da büyük başarıları var çünkü
    killforyou
    maalesef güvenmiyorum.
     timuti
     o kadar bulunmuş aşıdan sonra yapmaları mümkün
      me_out_bye
      Yerli ne iyi ki o iyi olsun diyorum. Ama siz bana bakmayın. Sizin hayatınız sizin tercihiniz 👏🏻👏🏻
       strangestar
       Türkiye şu anda bilimsel ve teknolojik anlamda kıyasladığımızda biraz geri ama ben aşı yapabilecek kapasitede olduğumuzu düşünüyorum.
        fairytale-
        Cok yersiz olmus hfhhf
         sedefartuny
         Sıkı çalışmalar olduğunu biliyorum. Bizim millet Türk hekimlerine emanet olmaktan pek hoşlanmaz ama ben de gönüllü olabilirim, başarılı olabileceklerine inancım tam. Yerli uçak, yerli araba denemeleri ile karıştırılmamalı bence.
          peripedia
          Şeffaf olduğunu düşünmüyorum. Yeteri kadar bilgi yok haliyle yargı çok. Bir sözcüsü olmalı ve her aşamada halkı bilgilendirmeli. Başka türlü herkesin düşüncesi olumsuz olacak ve öyle kalacaktır.
           tenesirpaklayacak
           Denemekten korkmayın bu kadar. Arkasında Devlet baba var. Bir şirketin sırrı olan koruyucu ilacı günde 1 sefer almam söylendi. (Test aşamasında) Düzenli kullandım. Hasta babama bakıyorum. Zaman zaman göğüs göğüse kucaklamam gerekiyor. Adam dışarıdan covid kaptı ama bana bulaşmadı. Bu şirket şimdi de aşı üzerinde çalışıyor. O aşıyı kesinlikle deneyeceğim. Umarım geceleri karanlıkta parlamıyorumdur.
            ohannesburg
            VuruRACH
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.