Yerçekimsiz Ortamda Cinsellik ve Üreme
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ahmetsakar
   Böyle konularda yetişkin filmleri çekmediler mi daha?
    criminalcoder
    Dedim gidek uzaya.
     uslanmaz_melankolik
     bu DIO platformu sayesinde daha neler göreceğiz kimbilir. gençlerimiz kafası zehir neleri neleri araştırıp da önümüze getiriyorlar gelelim konuyla ilgili yorumuma; her zamanki gibi kadın için yine sorun yok. bu yer çekimsiz ortamda en büyük zorluk erkek partner için. bak o ZERO G isimli uçağa kimse kahramanlık etmeye hiçbir erkek gitmesin rezil olup da öyle iner dünyaya yoksa :)
      lilcat
      Su altındaki videolar gibi olur 🙈
       uslanmaz_melankolik
       başlığı açan tarantor kardeşim vazgeç bu sevdadan yerçekimsiz ortamda bırak cinsel ilişkiyi mastürbasyon bile yapman sakıncalı :) iş bitiminde o dökülenlerin nereye gideceğinin dahi hesabını kestiremessin gezegen gezegen dolaşırlar sonra :)
        bssso
        havada yakalaması gerekebilir
         uslanmaz_melankolik
         demek artık bu iş bundan sonra uzayda da yapılacak! demekki bu işin mekanı yokmuş. komando marşı gibi desene "havada", "karada", "denizde" , "batakta" "çatakta" , "her zaman her yerde"
          hayatikayanadam
          Üreme yapılamaz, yerçekimsiz ortamda erkek sıvıları dışarıya çıkamaz. Bakın Astronotlar sadece idrar yapmak için vakumlu teçhizatlar kullanıyorlar. Eğer cinsel ilişkiyi vakumlu cihazla kuracaksa bilemem ama üreme olmaz :)
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.