Yeni Seçmen Yasası
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   o.an
   ° 40 yaş ve üzeri vatandaşlar oy kullanamaz. Biz her şeyi gençliğe bırakacağız... Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir. ° Lise mezunu olmayanlar oy kullanamaz. Gençliği yetiştiriniz. Onlara bilim ve kültürün olumlu fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız. Özgür fikirler uygulamaya geçtiği zaman, Türk milleti yükselecektir. ° Sabıka kaydı olanlar oy kullanamaz. Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır. (. bizce böyle, ya sence?.)
    mrlawyerkk
    Bence gurbetçiler oy kullanamasınlar yeter. Yaşamadığın bir ülke üzerinde nasıl söz hakkın olabilir ki? Bence olmamalıdır.
     detokssuyu
     Bence bunun tam aksi ülke sınırlarından geçen herkesin oy kullanabileceği saçma sapan bir şey yapacaklar hazır olun.
      peripedia
      40 yaş altı seçmen şartı dışında hepsine katılıyorum ki bunlar mantıken uygulanması gereken şeyler zaten.
       selshine
       Maalesef ülkedeki herkesin temsil edilme hakkı vardır o nedenle bunlar yapılabilecek şeyler değil, ek olarak 40 yaş çok erken bir yaş hani bunama nedenli neden sonuç ilişkisi kurmada zorluk gibi bir nedene bağlasan belki anlardım ama öyle olmadığı için yaş ayrımıcılığına giriyor biraz bu durum
        marvelhulk
        bence saçma bir ayrımcılık ya, herkes oy kullanma hakkına sahip olmalı, lise mezunu olsun olmasın absürt geldi
         tranquility
         Memlekette Sabıka Kaydı olmayan insan sayısı olan insan sayısından oldukça yüksek. hem insanların içindeki kötülükleri daha önce hiç suç işlememiş olmasına bakarak tahmin edemezsin. Hiç suç işlememiş biri gün gelir toplu katliama liderlik edebilir. Ünivesite bitirmiş çift anadal yapmış binlerce üniversiteliden çok daha bilgili olan 40 yaş üstü kaliteli insanlar var 40 yaşını geçmiş diye diğer hiç bir fonksiyonunu görmezden gelemezsin saçma. Lise mezunu konusu da ayrımcılıktan öteye gidemez. yani bu uydurduğun şey tamamen saçmalıktan ibaret :)
          eliff04
          Bu gerçek mi yoksa senin isteğin mi
           eliff04
           Bu gerçek mi yoksa senin isteğin mi
            kalpci
            Gençlik mi :) TitTok'ta ki mi Valla benim oyumla TikTokinin oyu bir olamaz Heç gusura galmayın
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.