Yeni Protokole Göre Katarlı Gençler Sınavsız Olarak Türkiye'de Tıp Okuyabilecek...
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yagmurals
   sabah sabah başımdan aşağıya kaynar sular döken haber. sınav öncesi bunu görmem de cabası. tıp, eczacılık, diş hekimliği... sınavsız olarak eğitim alabileceklermiş. "Türkiye ile Katar arasında imzalanan protokole göre, Katarlı gençler Türkiye'de sınavsız tıp, diş hekimliği, eczacılık eğitimi alabilecek. Anlaşma kapsamında hastane kurulması ve işletilmesi de var. Türkiye ile Katar arasında “Askeri Sağlık Alanında Eğitim ve İşbirliği” Protokolü Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylandı. Protokole göre, Katarlı gençler sınava girmeden Türkiye’de tıp, diş hekimliği, eczacılık sağlık meslek yüksek okulu, hemşirelik alanlarında ön lisans, lisans ve lisansüstü eğitim alabilecek. Protokolde eğitime kabul edilecek öğrencilerle ilgili şartlar sıralanırken, YKS ya da herhangi bir sınav şartından bahsedilmedi."
   https://t24.com.tr/haber/protokol-onaylandi-katarli-gencler-turkiye-de-sinavsiz-tip-okuyabilecek,961531
   haber
    mert_
    Türkiye Katarın sömürge devleti oldu resmen, bulunduğu yerde s*k kadar önemsenmeyen katar Türkiye'de Allah değeri görüyor. Ben Erdoğanın da AKP"nin de katarında anasını...
     garavel_usta
     Akpliler göbek atsın ne diyelim. Çıkıp ülke halkını ikinci sınıf vatandaş mı yaptınız diyelim? Ülkeyi katar sömürgesine mi soktunuz diyelim? Oy vermeye desteklemeye devam etsinler. Yıkın ülkeyi eyleyin viran. Tanım: orospu çocukluğudur
      asit
      Ulan çocuklar yarın sınava girecek be. Morallerini bozmak için özellikle mi yapıyorsunuz bunu ? Bu milletin en büyük düşmanı sizlersiniz.
       maresalizm
       pc aç google yaz arama kutucuğuna dıkla nasıl katar vatandaşı olunur yaz enter tuşuna bas gerçekten alllah belanızı versin.
        amira
        az önce yuzarsife atmıştım. kendi halkını ve gençlerini bu kadar aşağılayan rezil bir iktidar. onların topunun amk oçları.
         heygidigocadunya00
         "Öz yurdunda garipsin öz vatanında parya!" Her şey gözümüzün önünde oluyor ve biz sadece izliyoruz.
          killforyou
          mis gibi ortam valla. katarlılar özel hastane açabilsin, paralarına para katsın. çok güzel memleket eğer vatandaşı değilsen.
           alys
           çok yazık oldu, oluyor gençlere
            me_out_bye
            Senin katar seviciliğini s* Herifler kurnaz kendi milletinin işine geleni yaparken. Mal oğlu mal yerli milli tımarhane. Her geçen gün biraz daha mallık yapıyor. Elde avuçta hiçbir şey kalmadı.
             gilad-pellaeon
             yeter lan yeter sövecem küfür edecem banlanmak istemiyorum yeter la yeter........... lan günde 12 saat ders çalışıyorum yazın ise işe girip kendime ders kitabı falan alacağım lan didiniyorum be hiç mi insafınız yok sizin?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.