Yeni Hayat Tarzımızın Sinyalleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cinayetvaraga
   Warner Bros. efsane bir adım atmış. filmleri vizyona koymak yanında eş zamanlı hbo max'te de yayına alıyormuş. ve bu filmler herkesin beklediği filmler. Çok iyi bir adım ve ek ücretsiz. ülkemizde hangi yayın kuruluşu verir ya da verir mi bilmiyorum ama evlerde kalarak, beklemeden filmlere ulaşabileceğiz gibi. Sinema salonlarına olan özlemimiz nispeten filmlere erken erişim ile azalabilecektir. Ülkemizde bazı tiyatro salonları ve belediyeler de tiyatro oyunlarını online platforma taşımıştı. Moral yükseltici adımların artması evde kalan vatandaşların motivasyoni açısından olumlu olacaktır. Devamını her alanda bekliyorum.
   https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/matrix-4-dune-warner-bros-hbo-max/
   https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/matrix-4-dune-warner-bros-hbo-max/
    benita
    Aynı şekilde bazı müzelere online erişim sağlandı, bazı konserler de online verildi tabii ki hiçbiri bizzat gitmenin yerini tutamaz ama hepsi bu süreç için çok güzel bir adım. Sadece tek umudum, şu günler geçse bile yeni hayat tarzımız bu olmasın, biz yine konserlere, sinemaya, müzelere gidebilelim. Çünkü teknoloji çok güzel şey, ama değdiği hiçbir şey eskisi gibi kalmıyor.
     nickiharuto
     Bu süreç için çok güzel ve ihtiyaç. Süreç bitince, herkes ben gibi evci olmadığı için, normale döner. merak etmeyin hersey çok güzel olacak. benim hala umudum var.
      sairsel
      Çok güzel hareketler bunlar 🙂👍👏
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.