Yeni Ekonomi Bakanı Hakkında Birkaç Gözlem
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Evettt biri gitti bu mevkiye bakan olarak bu insan getirildi. Kimmiş bu kişi diye merak eden bazı arkadaşlar bir kaç gözlem yapmış ve bulduğu görüntüler karşısında hımm.. yaparak insanlarla bunları paylaşmak istemiş. Sizde bakabilirsiniz. Foto1 Fetö ile aynı karede fotoğraf Foto2 Yazdığı tezi... Foto3 ailesi ve bir vakıf. 🙂 ^_^ Türkiye'nin ekonomisini kalkındırır umarız 🤲🏻 ^_^
    kalpci
    ÇOK YETERSİZ: İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü bitirdi. Yüksek lisansını aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsünde Uluslararası İlişkiler alanında yaptı. Kocaeli Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi alanında Doktora unvanını aldı.
     nldr
     Nureddin beyden sonra bi de ben deneyeyim diyorum.
      android_dahaiyi
      bu koltuğu biraz boş bırakmayı mı denesek bir de, belki dolar o zaman düşebilir
       lovewkoko
       adam ekonomi maliye nedir eğitimini almamış. kimse kalmadı artık fetö geçmişi olmayan bir kişi olmaz mı şuraya getirdiğiniz. buraya oy veren insanları gerçekten artık hiç ama hiç anlamıyorum.
        biribizidurdursuncanim
        Berat Bey gibisi gelmedi ve gelmeyecek. Maalesef bu böyle😂😂
         gizemino
         Eminim her sey baya iyi olur:))))
          mrlawyerkk
          Bakın arkadaşlar insanlar kandırıldı. Adam evini yapan parkecinin fetöcü babasının lokantasında yemek yediği için içeri alınıyor ama bunlar bakan oluyor aramızdaki fark bu işte.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.