6
30.6.2020
Yeni Ehliyet Alacak Kişilere Vereceğiniz Değerli Tavsiyeler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   sardunya
   Deli gibi korkuyorum trafiğe çıkmaktan. Bir kere ehliyet sınavına girip park edemeden aracın arkasına geçmiş birisi olarak çok tedirginim. Usta şoförlerden tavsiyelerini paylaşabilirler.
    cinayetvaraga
    Her tedirgin olan bir gün canavara dönüşme potansiyeline sahip. O yüzden korkmayın. Doğru yerde frene ve gaza basmayı bilin. İNSAN OLUN!
     ulrich
     Kendine guven oncelikle , aynalari surekli kontrol et , sakin ol , yoldan ayirma gozlerini, gerisi gelir alisirsin.
      benita
      Stres en büyük düşmanın, benim ilk sınavım 5dk bile sürmemişti parkura bile çıkamamıştım. İkinci sınavda da illaki stres oldum ama belli etmemeye çalıştım, hatta sınavıma girenlerle sınavdan önce tokalaştım nasılsınız falan dedim rahatlığımı hissedince üzerime çok gelmediler sınav boyunca araçta sohbet ettik. Stresini anladıkları an hepsi birden üzerine gelir, hiç yapmayacağın hatalar yaparsın. Stres yönetimi çok önemli, ehliyet sınavı için değil trafik için de öyle
       tucco
       Sol ayağınla frene basma.
        dj_excalibur
        Emniyet kemeri önemli ne olursa olsun dikkat ettiğiniz yolda başkaları dikkat etmeyebilir bu yüzden kemeriniz sürekli bağlı olsun
         zyzy
         trafik sadece önünde ilerlemiyor. ilk başlarda aynalara bakmayı (ama böyle anlık bakış) refleks edinirsen kendini daha güvende hissedersin.
          zodyakli
          Bizim zamanımızda park etme diye bir dert yoktu. zamanında ehliyet almak bile kolaydı:p ama ben park edemiyorum arabayı işte. Ortaya bırakıyorum çoğu zaman!
           furkanbozkurt
           Aniden panik yaparak frene veya gaza basmayın
            hakanayar
            2. eller cok pahalı
             moonlight3rd
             Korkmayın.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.