Yeni Çıkan Şarkıların Sözlerinin Aşırı Anlamsız Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gulfemkaya
   Son zamanlarda her önüne gelen şarkı çıkarıyor zaten bunlara hepimiz alışığız bence. Asıl sıkıntı Gülşen, Edis ve daha birçok sanatçının çıkardığı şarkılarının sözlerinin anlamsız olması. Serdar Ortaç, Sezen Aksu, Yıldız Tilbe geri dönün diye bağırmak istiyorum. Biliyorum bu isimler de şarkı yazıyor da eskisi kadar ön planda değiller. Türkçe pop bence en kötü zamanını yaşıyor. İnsan gerçekten 90 lar 2000 ler Türkçe popunu arıyor her gün. Zaten fark ettiniz mi bilmiyorum ama herkes de bu eski şarkılara dönmeye başladı. Pazarlama ve reklam uğruna hem her önüne gelenin şarkı yapması hem de işin kolayına kaçmanın peşinde olduğu için herkes eskisi gibi şarkı sözleri yazılmıyor. Demet ablamın bile giderli şarkıları artık giderli değil :( Birileri şu şarkı sözlerine el atsın lütfen.
    kania_
    Bencede çok haklısın bide yeni çıkan şarkılar nerdeyse birbirinin aynısı sadece bi kaç yeriyle oynanmış.Bence en iyisi eski şarkılar en azından sözleri anlaşılır ve anlamlı
     gregory_
     Sözlerin anlamli olmasi gercekten gerekli mi?? Vokali de bir enstrüman gibi dinleyip sarkinin tümunden zek almayi bir deneseniz.
      takmazuguramatakar1
      Acılara yürüyor korkmuyorum arada bir kalbimi yokluyorumm cennetten çiçek mi topluyorummmmm ya-lan sö-y-leme gözlerime bağğğğk. Evet az önce şuan ki pop sektörünü okudunuz. 2015 ten önce ki pop sektörünü çok özledim. Herkesin kalitesi çok daha iyiydi. Gülşen ve Mustafa sandalın hoplamalık şarkılarını çok özledim. Şuan sadece tiktoker aptalları hit şarkı (!) çıkarıyor. Ve bu berbat, şarkıları (!) beğeniyorlar.
       merivella
       Keşki sadece çıkan şarkıların anlamı gereksiz olsaydı söyleyenlerin çoğu da gereksiz şarkı yazmak söylemek o kadar basit bir şey mi ya
        1234569
        Gangnam style Vietnamcaydı. Dünyadaki hiç kimse anlamıyordu hatta despacito da öyle ama kasıp kavurdular. Şarkı adı üstüne önemli olan müzik ve şov kısmı.
         bisosyolog
         evet mesela bakınız kerimcan-hani şarkı bile diyemiyorum gerçi ona ben
          _gizem_
          ojemin rengine baak alsşpfkşlasklsa
           gizemino
           Bence Türkçe pop dışındaki diğer müzik türlerine yönelirsen anlamlı parçalar bulabilirsin
            blackhan
            şehinşah ve kontra ektedir :d ne varsa eskilerde var sözü tamamen doğrudur
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.