10
10.9.2020
Yeni Biriyle Tanışmaya Üşenmek
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   ozymandiase
   Benim bu. En baştan kendini anlatmak o kadar zor geliyor ki gerçekten. Bazı noktalarda da aman bu da eksik kalsın diyorsun. Anlatasın gelmiyor. Anlatsan da anlamayacağını düşünüyorsun. Zaten sürekli eksik kalan yerler oluyor. Bu açıdan bakıldığında iş çıkmaza sürükleniyor ve öylece kalıyor iletişim. Zor durum.
    eski_bi_tanidik
    Ayn ya onu tanıcan daa etcen dee puff
     luciferin_kizkardesi
     Üşenmem aksine hoşuma gider ve knk olurum belki.
      banyedimbentokum
      Hard disc dolu, hç gereği yok bence
       ssametselcuk
       Tanışmaya üşenmek değil de asıl konu korkmak be gidecek mi kalacak mı sevdi mi sevmedi mi milyon tane soru bunlardan birine yanıt bulamazsan zaten uğurlar ola
        efenizz_
        Yok ya ben üşenmem aksine hoşuma gider yeni insanlar tanımak :)
         ozanesi
         Çok fazla ilişkiler ağında sıkışmış olmayla alakalı bir durum. Bir ilişkiyi inşa etmek, en temelde bir tanışma süreci de olsa, eğer çok sık deneme yanılma ile sonuçlanıyor ise... Evet bazen selam vermeye bile üşeniyor insan.
          arch00
          Sanırım yaşla, geçmiş ilişki birikimleriyle ve biraz da yoğunlukla alakalı durum. Bazen sabah uyandığında mükemmel bir kahvaltı yapma fırsatın varken, hazırlamaya yada hazırlanmasını beklemeye üşenirsin de peynir ekmek yersin ya onun gibi bir durum.
           r2d2
           Yeni insanlar tanımak güzeldir ama nadiren olursa.. Sık sık yeni insanlar ile tanıştığınız zaman can sıkıcı oluyor.. Hep aynı muhabbetler dönüyor zira.. Keşke tanışmak sadece isim soyisim ile kalsa da geri kalan hiç bir şey merak edilmese..
            sinek_valesi
            hahahah çok iyi, kesinlikle öyle aman kim kendini anlatacak şimdi hissi.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.