Yeni Biriyle Tanışmaya Üşenmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ozymandiase
   Benim bu. En baştan kendini anlatmak o kadar zor geliyor ki gerçekten. Bazı noktalarda da aman bu da eksik kalsın diyorsun. Anlatasın gelmiyor. Anlatsan da anlamayacağını düşünüyorsun. Zaten sürekli eksik kalan yerler oluyor. Bu açıdan bakıldığında iş çıkmaza sürükleniyor ve öylece kalıyor iletişim. Zor durum.
    eski_bi_tanidik
    Ayn ya onu tanıcan daa etcen dee puff
     banyedimbentokum
     Hard disc dolu, hç gereği yok bence
      efenizz_
      Yok ya ben üşenmem aksine hoşuma gider yeni insanlar tanımak :)
       luciferin_kizkardesi
       Üşenmem aksine hoşuma gider ve knk olurum belki.
        ssametselcuk
        Tanışmaya üşenmek değil de asıl konu korkmak be gidecek mi kalacak mı sevdi mi sevmedi mi milyon tane soru bunlardan birine yanıt bulamazsan zaten uğurlar ola
         arch00
         Sanırım yaşla, geçmiş ilişki birikimleriyle ve biraz da yoğunlukla alakalı durum. Bazen sabah uyandığında mükemmel bir kahvaltı yapma fırsatın varken, hazırlamaya yada hazırlanmasını beklemeye üşenirsin de peynir ekmek yersin ya onun gibi bir durum.
          r2d2
          Yeni insanlar tanımak güzeldir ama nadiren olursa.. Sık sık yeni insanlar ile tanıştığınız zaman can sıkıcı oluyor.. Hep aynı muhabbetler dönüyor zira.. Keşke tanışmak sadece isim soyisim ile kalsa da geri kalan hiç bir şey merak edilmese..
           sinek_valesi
           hahahah çok iyi, kesinlikle öyle aman kim kendini anlatacak şimdi hissi.
            ozanesi
            Çok fazla ilişkiler ağında sıkışmış olmayla alakalı bir durum. Bir ilişkiyi inşa etmek, en temelde bir tanışma süreci de olsa, eğer çok sık deneme yanılma ile sonuçlanıyor ise... Evet bazen selam vermeye bile üşeniyor insan.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.