Yeni Başlayanlar İçin Bolwjop
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   _sofia_
   "Kirli Kedi " adlı Ekşi Sözlük yazarı anlatıyor. Kendisi iş hayatında beyaz yakalı bir erkek özel hayatta ise şuh bir kadın. Arada Amsterdam'a gidip özgürce sokaklarda sürter, kek yiyip kafa yapar, başını derde söküp önüne gelenle beraber olup rahatlayıp döner. Entelektüel açıdan üst noktalarda kadın gibi hisseden erkek formlu bireyimiz size her iki cinsiyetin bakış açısıyla amme hizmeti sunuyor. Hanım hanımcık kızlarımız yorum yapmadan okuyup dersine çalışsın erkeklerimiz de bu önerilerin doğruluk payı hakkında fikrini belirtsin bakalım. Şimdi sizleri "o" önerilerle baş başa bırakıyorum. tavsiye-1: geciktirici sürülmüş pipiye yapmayın, ağzınız şişme bebek ağzı gibi oluyo ve dudaklarını hissetmiyosun, berbat bişi. geciktirici süren adamı da şutlayın zaten. tavsiye-2: adam boşalırken merakla bakma evladım, kenara çekil, bebeler göze kaçtığında kızarıklık ve yanma yapıyor. @_@ bekareti bozulan gözü bol suyla yıkayın. tavsiye-3: rabbim sana 1 ağız vermişse, 2 de el vermiş. onları da işin içine dahil et. odun gibi durma. tavsiye-4: su bazlı lubricant kullanın, hazzı ikiye katlayın. ehe. tavsiye-5: prezervatifin üzerinden yapmayın, tavukçuda dönen şişte kızaran piliçleri camdan yalamak gibi bişey bu, komik olursunuz. tavsiye-6: kıldır, tüydür, kokudur, bunlara takılmayın...adamın işediği yer ağzındayken gerisi teferruattır çocuğum... ha gönül ister ki, önce bi duş yapılsın, o zaman nefis olur bak. tavsiye-7: bütün dişlerinizi söktürün. (şaka lan şaka, söktürmeseniz bile hassas bi noktaya temas ettiğinizi unutmayın. yazık onaa.) tavsiye-8: "ama muzla denediğimde daha da alabiliyodum." diye düşünüp köküne kadar almaya çalışmayın, öğürmek sexy değildir. tavsiye-9: kırmızı ojeleri ve dudaklarınızın aldığı şekli adamın görmesine izin verin, bundan tuhaf bir zevk alıyorlar. henüz çözülemedi. tavsiye-10: adamın uyumadığından emin olun, arada dürtükleyin, ses falan çıkarsın. tavsiye-11: adam çok sarhoşsa hiç uğraşmayın, emeğinize yazık, uyusun pezevenk! tavsiye-12: arada sırada tükürün ama bu, ne sizi kaşar yapar ne de adamı rocco, fazla gaza gelmeyin, dozunda bırakın. tavsiye-13: sakız çiğnerken, sigara içerken yapmayın. (işte bu sizi kaşar yapabilir, komodinin üzerinde para bulursanız, şaşırmayın. beni arayın alışverişe çıkalım.) tavsiye-14: öpmeyin. öpmeyin. öpmeyin. (komik olur.) tavsiye-15: pipinin alt kısmını arada sırada ağzınıza, dilinize vurun, korkmayın. tavsiye-16: adamı parmaklamaya çalışmayın. her kuşun eti yenmez. aranızda bunu yapanlar var, biliyorum! tavsiye-17: sadece pipiyle ilgilenmeyin, alt kattaki 2 yetimi de unutmayın. tavsiye-18: bir diliniz olduğunu unutmayın, sadece dudaklarınızla çalışmayın. biraz çaba canım aaa... tavsiye-19: alttaki 2 yetimi pipetle çamlıca gazoz içer gibi emmeyin, canları acıyor, dozunda bırakın. tavsiye-20: "kadınım" deyip bunları şu anda öğreniyorsanız, cinsel organınızı kontrol edin, erkek olabilirsiniz... Devamı yorumda.....
    domatescokpahali
    Beni ilgilendiren tek kısım dişlerin acitmasi gerisi hatun kişiyi ilgilendiriyor :)
     imailahorsilahh
     Veleddalin amin.
      me_out_bye
      Çok salakça bir yazı. Bunu yazanın kafasını s. - Öyle deyincede bir an gözüme geldi tahmini. Ben ellemem iğrendim. Eşkler etsin. Kullanıcı adıda kirli kediymiş? O da ayrı bir uyuz olmalık. Güzelim hayvanları bu işlerinede karıştırıyorlar ya. Senin ben kullanıcı isminide %$&%#.
       cinayetvaraga
       Şu yazının çoğunluğuna katılmayacak erkek kişi net bir şekilde seksten zevk aldığını sanarak yaşıyordur. Bu sanıyla da gitsin ömür boyu dili dışarda liseliler gibi çavuş tokatlasın. Kadınlar içinse on numara tavsiyeler. Aman dişlere dikkat. Geri kalanlar partneri tanımakla alakalı. Ama bıyıksızım benim yine salladın buraları 😋😋😘
        nickimdebileolmaz
        Haha :D saçmaymış doğal akışına bırakmak her zaman daha iyi olur.
         meyvesebze
         Kafamda dönen soru...Bunun adını kim blowjob koymuş ?
          asit
          Madde 9dan bahsetmişti bir arkadaşım. Onun için çok önemliymiş öyle demişti bir vakitler aklımda kalmış hay Allah hehhe.
           patronicee
           Burada tavsiye diye verilenlerin hepsi benim kullanma kılavuzumda mevcut. Bir kadın ve bir erkek dedikleri anda yükselişe geçen ben tüm bunların teorisinden sıyrılıp pratiğine dokuz doğurtmuşum. 🖖🏻 Herşey şahane. Teşekkürler.
            tsukyomi
            Gideyim de şu Sırp'ın keleşine bl... pardon dersime çalışayım. Okullar açıldı, alfabeyi yeni öğreniyorum da.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.