Yeni Başlayan İlişkilerde Yapılan Hatalar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gulfemkaya
   İlişkinin ilk birkaç ayında yapılan en büyük hata herhalde her yerde ilişkinin olduğuna dair şov yapmak ve sevgilini her şeyin önüne koyarak yüceltmek bence. Tabii ki canım cicim aylarında sevgilinle çok daha fazla vakit geçirirsin ama her şeyini de sevgilin yapmazsın. Bu konunun en güzel örneği Hakan Altun ve Gonca Vuslateri ilişkisi olabilir. Hakan Altun abimiz yeni bir ilişkiye başladığını ilan eder etmez herkesi takipten çıkmış ve sadece Gonca Vuslateri'ni takip etmeye başlamıştı. Sürekli kendisini sevdiğine dair defalarca paylaşım yapan yerlere göklere sığdıramadığı sevgilisi iddialara göre evlilik gündemde yok tarzında bir hikaye paylaşınca ayrılmışlar. Tabii burada diğer bir hata herhalde ilişki başlar başlamaz hemen evlilik muhabbetine girilmesi. Bence karşındaki insanı bu kadar sıkboğaz etmek ilişkinin sonunu çok erken getiriyor.
    nickimdebileolmaz
    Aşırı ilgi bir süre sonra sıkıyor.
     kaaninteyzesi
     evde , altında gri donuyla süt içen erkekler -kızım seni üzerim ben - diyor. Ayrılıyoruz sonra perperişaaan ayaklarımıza kapanıyor. İlişki hiç başlamamış ve bizi kaybetmiş oluyorlar .
      asit
      daha ikinci günden hadi seni ailemle tanıştırayım diye yemeğe davet edersin, yemekten sonra dışarda sigara içerken ayrılırsın..
       mevsimlerdensnbahar61
       Hatayı bilerek yapmazasın yaptıktan sonra hata olduğunu anlarsın ve bu ilişkiden ilişkiye değişir
        4r4r4tboyc4h1t
        her ilişkinin sonunda evlilik beklentisi kurmak bence ilişkide yapılan en büyük hata. tamam sen seviyorsun o seviyor bir insanın ilişkiden beklentisi aşk dışında farklı bir şey olmasın eğer insanın sevme ve sevilme açlığı gideriliyorsa ne mutlu ona
         _gizem_
         ilişkim yok olmadı ama bencillik ve ilgisizlik olabilir
          rai1231
          Aç Gözlülük
           arasserin
           Exlerden bahsetmek de en tehlikeli hatalardan biri bence. İlerisi için çok büyük sıkıntı oluşturuyor.
            ceviz-agaci
            Sahiplenmek emiklercesine sonra popo üstü dusmek
             arbi
             Değer verdiğini fazla göstermek
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.