Yengeç Burcuna Mensup Kişilerin Tam Bi Zırlak Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ccansu
   bi insanın 7/24 gözleri dolabilir mi ya? bu bireyler tam bi ömür törpüsü. aman uzak durun
    nkrf1
    1- Yengeç burcunun heryerde ağlak zırlak,duygusal, güçsüz vs. şeklinde insanlara empoze edilmeye çalışılması, insanların böyle sıfatlarla sürekli aşağı çekmeye çalışmaktaki ısrarı akla sadece kedi-ciger hesabını getiriyor. Demek ki ya tam anlamıyla elde edemiyorlar ya da cidden yengeç burcundan çok büyük bir kazık yediler 2- Tek kişinin davranışıyla, o kişiyle ortak özelliğe sahip bütün insanları aynı önyargı ile değerlendirmek nasıl bir cahilliktir? 3- Dünyada yalnızca 12 tip insan yoktur. Yengeç burcu diye nitelendirdiğiniz her insanın sadece Güneş burcu yengeçtir. Yani kişi doğduğu sırada güneş yengeç burcunun(takım yıldızının) noktasından geçiyormuş. Fakat astroloji güneş burcundan ibaret değil, hatta güneş tek başına hiçbirsey ifade etmez. Diğer 9 gezegenin de doğum sırasında hangi burçtan geçtiklerine bakılması gerekir. Her bir gezegenin doğum sırasında gökyüzündeki konumu, birbirlerine olan uzaklıkları, dereceleri ve aldıkları açılarla bir kişilik oluşumu tamamlanır. Ayrıca doğum sırasında ufukta yükselen burç hangisi ise bu veriler o burç ile eşleştirilerek kişilik tamamlanır. Bu durumda Yengeç burcu olan herkes ağlak diye, Aslan burcu olan herkes egolu diye, İkizler burcu olan herkes dedikoducu diye vs. yapılan bu genellemeler tamamen yanlıştır. Ayrıca bu başlığın bir Onedio editörü tarafından açılması da gerçekten çok komik! 3- Ağlak zırlak diye anlattığınız o yengeç insanları FBI verilerine göre, en tehlikeli insanlardır, araştırın. 4- Yengeç burcunu yöneten gezegen Ay'dır. Ay'ın astrolojide ifade ettiği şey, bilinçaltı ve duygulardır. Güneş ise benliği ifade eder. Bu nedenle güneş'i Yengeç burcunda olan bir bireyin duyguları çok baskındır. Bu duygular sevgi ile sınırlı değildir. Nefrette çok güçlü bir duygudur. 5- Yengeç Burcu insanlarının farkındalığı çok yüksektir. Herşeyi çok güçlü hisseder. Karşısındaki insanın içinden geçenleri adeta bir MR cihazı gibi anlar. İşte bu yüzden agresif olur. Çünkü herşeyi tüm gerçekliği ile görür. Farkeder. Ayrıca bu özellikleri onlara büyük bir sabır ve dayanıklılık kazandırır. Empati yeteneği öyle fazladır ki, bazen karşısında çok iyi çok temiz rolü yapan fakat özünde sahte olan, kötü niyetli olan birinin içini net olarak gördüğü halde bu durumda bile empati yaparak onu anlayabilir, temelde onu kötü olmaya zorlayan sebebi bulur ve sırf bu nedenle o insanı affedebilir. İşte yengeç in bu olağanüstü farkındalığının bu başlığı açan kişinin ve türevlerinin gözünden yansıması onları ağlak, duygusal, güçsüz yapar. Çünkü onlar anlayamadıkları bu olağanüstü insanları bu şekilde görür ve değerlendirirler. Çünkü hiç biri bir yengeç kadar zeki ve güçlü değildir. 6- Böylesine güçlü hissiyata sahip olan bir bireyin hayatında sevgi kadar düşmanlıkta takdir edersiniz ki çok kuvvetli bir his olur!
     petrovae
     Siz hasta olun yengeç burcuna. Her şeyin farkında olan sınırlı kişilerden. Ciddiyetiyle insanların kişiliklerine hep faydalıdırlar. Düşman bile olsanız sevdirir kendini, saygı duydurur yengeç insanı.
      kenantatlitug
      Bu hayatın onlara karşı çok acımasız olduğu gerçek...
       tangomuzeyyen
       Yengeç burcuyum ve sürekli ağlama gibi bir hobim yok. Biz yengeçler olarak kimselerin altından kalkamayacağı zorluklara sakinlikle yaklaşan, küçük dertleri çok da büyütmeyen , kalp kırmamaya çalışıp yakıp yıkmayan kendi halimizde insanlarız. Ha arada bir ağlıyorsak da iyi niyetimiz suistimal edildiği içindir. Sevgi veririz insanlar tepemize çıkar, her türlü yorumu yapmayı hak görürler. Biraz dişimizi gösterdiğimizde de hemen dünyanın en ağlak insanları diye yaftalanırız. İyu ki yengeçim , yaşasın yengeçler (bir de icin de iyi niyet barındıran sevgi dolu , saygılı diğer burçlar) (Bu kısımda sağ elimi havaya kaldırıyorum)
        herkesnedio
        Yengeç burcu olarak ağlamayı sevmem. Genel olarak duygularım ile pek haşır neşir değilimdir ki çevremde aynısını söylüyor.. Sakin ve düşünerek hareket eden biriyim genelde. Birazda nabza göre şerbet oluyorum. Bahsedilen yengeç burcu ile ortalama yengeç burcu insanların pek alakası yok bence. Yengeç tanıdığımda çok ama onlarında pek ağlak olduğunu söyleyemem. Karıştırılıyor bence..
         cherry-cupcake
         yengeç burcu bir tek bana mı öyle geliyo ama en inatçı burç olabilir. bu kadar burnunun dikine giden, içten pazarlıklı burç daha görmedim.
          aleladefani
          yengeç burcuna boş yere laf atmaya gerek yok, onlar gülünecek bir şey olmadığının farkındalar ve bizim gibi yalandan etrafa gülmek yerine gerçek duygularını rahatça yaşamayı tercih ediyorlar,üzülünce,kırılınca belli ediyorlar ,belli etsinler zaten yoksa biz yaylara olduğu gibi onlarada haksız yere gamsız,gevşek gibi tabirler kullanlır
           dipsiz
           Hiç övmeye gerek yok. Haklılar. Yengeç burcuyum ve ağlakım. Portakal 3 lira indirime girdi diye pazarın ortasında ağlanır mı ağladım. Garip olan portalı sevmemem ve yemememdi. Yesem bi derece mantıklı ama benle alakası olmayan meyve indirime girdi diye ağlanır yani. Yine olsa yine ağlarım.
            leydibeyana
            Ben de yengeç burcuyum. Ama asil aglak olanların balık burcu olduklarına inanıyorum . Evet duygusallık var ama her seye de ağlamıyoruz . Ayrıca yengeç burcu erkeklerinden uzak durun asil aglak olan erkekleri kadınları degil 😂 Ama yine de hiç Bi şekilde balık burcunun önüne geçemeyiz .
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.