Yemek Yemekten Zevk Alamamak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Bazı insanlar yemek yemeyi sever. Bazı insanlar da benim gibi yemek yemekten fersah fersah uzaktır. Sadece yaşayabileceğim kadar yemek hem daha zinde tutuyor hem tembelleştirmiyor bence. Zaten bilimsel olarak yemek yemenin (fazlasından ve sağlıksızından bahsediyorum) kimseye bir faydası yok. Yemek kültürünün bu kadar gelişmiş olduğu bir coğrafyada zevk alamamak belki de benim lanetimdir.
    tucco
    Gecenin 2'sinde karnım tok olmasına rağmen ve hiç gereği yokken sırf şamata olsun diye yarım ekmek kokoreç yemeye gitmiş, tam ekmek yiyerek eve geri dönmüştüm bir keresinde. Böyle minik zevklerim vardır.
     ulanayca
     neler okuyorum yareppim :( yemek yemek için yaşayan biri olarak hiç anlayamadığım durum
      patiklipengui
      haplara geçmeyi bekliyorum ben
       benita
       Sevdiğim yemekler dışında çoğunlukla hayatta kalmak için yiyorum ben de, evet.
        ulrich
        Bizim ki yemek kultursuzlugu bu kadar yenmez ki, lanet degil bence iyi bir durum, ben de senin gibiyim, hele bu sicaklarda.
         dj_excalibur
         aksine bende çok seviyorum mesela eğer karnım aç ise uyuyamam ve özellikle gece yemekleri tercihim oluyor :)
          rotasizkerim
          her gün kuymak yiyorum 3 öğün kuymak var evde. bilmeyenler için foto paylaşayım Kuymak Tarifi Nasıl Yapılır? Tereyağını tavaya alın ve yakmadan, orta ateşte eritin. Eriyen tereyağın üzerine mısır ununu ekleyin ve karıştırın. Kavrulan mısır unu göz göz olmaya başlayınca, yavaş yavaş sıcak suyu ilave edin ve karıştırmaya devam edin. Suyla birlikte 2 dakika daha kavurun ve altını kısın. Peynirleri ilave edin ve karıştırmadan erimesini bekleyin. Peynirler erimeye başlayınca sadece 2-3 kere alttan üste doğru karıştırın ve kısık ateşte tereyağın üste çıkmasını bekleyin. Tereyağı üste çıktığında ocaktan alın ve servis edin.
           mehmet-boztas1
           Bu dünya ya 1 defa geldik yemek yememek ney birde böyle tadını ala ala yiyeceksin offf bak gece yarısı canım kebap çekti :)
            lellu
            Yemek yemekten zevk alamamak mı? Anlamaya çalışıyorum şuan 😊
             android_dahaiyi
             hasta olunca çok kötü oluyor. tat falan alamıyorsun
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.