Yemek Yemekten Zevk Alamamak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Bazı insanlar yemek yemeyi sever. Bazı insanlar da benim gibi yemek yemekten fersah fersah uzaktır. Sadece yaşayabileceğim kadar yemek hem daha zinde tutuyor hem tembelleştirmiyor bence. Zaten bilimsel olarak yemek yemenin (fazlasından ve sağlıksızından bahsediyorum) kimseye bir faydası yok. Yemek kültürünün bu kadar gelişmiş olduğu bir coğrafyada zevk alamamak belki de benim lanetimdir.
    ulrich
    Bizim ki yemek kultursuzlugu bu kadar yenmez ki, lanet degil bence iyi bir durum, ben de senin gibiyim, hele bu sicaklarda.
     lellu
     Yemek yemekten zevk alamamak mı? Anlamaya çalışıyorum şuan 😊
      benita
      Sevdiğim yemekler dışında çoğunlukla hayatta kalmak için yiyorum ben de, evet.
       excelans01
       Valla bir Adanalı olarak yemek yemeyi sevmemek gibi bir düşüncem asla olamaz zaten hayatta zevk veren 2 şey var 1. Seks 2.yemek yemek
        patiklipengui
        haplara geçmeyi bekliyorum ben
         ulanayca
         neler okuyorum yareppim :( yemek yemek için yaşayan biri olarak hiç anlayamadığım durum
          mehmet-boztas1
          Bu dünya ya 1 defa geldik yemek yememek ney birde böyle tadını ala ala yiyeceksin offf bak gece yarısı canım kebap çekti :)
           rotasizkerim
           her gün kuymak yiyorum 3 öğün kuymak var evde. bilmeyenler için foto paylaşayım Kuymak Tarifi Nasıl Yapılır? Tereyağını tavaya alın ve yakmadan, orta ateşte eritin. Eriyen tereyağın üzerine mısır ununu ekleyin ve karıştırın. Kavrulan mısır unu göz göz olmaya başlayınca, yavaş yavaş sıcak suyu ilave edin ve karıştırmaya devam edin. Suyla birlikte 2 dakika daha kavurun ve altını kısın. Peynirleri ilave edin ve karıştırmadan erimesini bekleyin. Peynirler erimeye başlayınca sadece 2-3 kere alttan üste doğru karıştırın ve kısık ateşte tereyağın üste çıkmasını bekleyin. Tereyağı üste çıktığında ocaktan alın ve servis edin.
            tucco
            Gecenin 2'sinde karnım tok olmasına rağmen ve hiç gereği yokken sırf şamata olsun diye yarım ekmek kokoreç yemeye gitmiş, tam ekmek yiyerek eve geri dönmüştüm bir keresinde. Böyle minik zevklerim vardır.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.