8
16.5.2020
Yediğin En Büyük Dost Kazığı
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   hakunamatadaaaa
   En yakın arkadaşım sevgilisini aldatıyordu. Yaptığı şey ortaya çıkmasın diye üzerime iftira atıp beni sevgilimden ayırmıştı.
    dipsiz
    O kadar çok ki hatırlamıyorum.
     kuyinist
     Lisedeyiz bir cocugu begendim. En yakin arkadasim sirf ben cocugu begendim diye cocukls gozumun onunde opustu. Asla unutmam..
      saranazz
      yani aklıma gelmiyor o kadar çok
       kirikkalplerduraginda
       5 yaşından beri tanıdığım kardeşim dediğim en büyük kazığı attı bana. Bir olay yaşadık sevgilisiyle anlaşamıyorduk. Arkadaşımın evli bir adamla birlikte olmasını istememem gayet doğal. Bu sebeple kinlendi bana sanırım ve yaşadığımız bir olay üzerine hiç hak etmediğim hakaretler duydum. Ve arkadaşım hiçbir tepki vermedi buna sessiz kaldı. Oysa ben onun için o an bile endişeleniyordum, telefonunu almış iletişim kuramıyordum kötü bir şey yapmasından korkuyordum. Yıllar sonra özür mesajı attı sen hiç hak etmediğin şeyler yaşadın helalleşmek istedi. Ne bu dünyada ne öbür dünyada hakkımı helal etmiyorum dedim. Ben yoluma bakıyorum sen de öyle yap dedim. Sildim mi tam silenlerdenim. Asla arkama dönüp bakmam.
        missnight
        hoşlandığım çocukla sevgili olmamı sağlamıştı biz ayrıldıktan bi yarım saat sonra falan onlar çıkmaya başlamıştı yarım saat gibi kısa bir sürede her şey olamayacağına göre sevgilim beni arkadaşımla aldatıyormuş. Hadi sevgili kazığı o kadar canımı yakmıyordu ama dost dediğinin kişinin senin arkandan iş çevirmesi koyuyor insana
         mevsimlerden-sonbahar61
         Çocukluk Arkadaşım vardı biz bunla çok iyiz falan benimde o dönem platonik olarak beğendiğim biri vardı bunu paylaştım onunla meğer çocuk bundan hoşlanıyormuş neyse o da sorun değil bende dedim ki sizin aranızda bi olay varsa ben yokum zaten hani o kadar iyi niyetlim o zamanlar neyse bu da yok işte falan dedi sonra bunlar baya muhabbeti götürdü bak hadi onda eywallah sonra kız benim konumu yapmış arkamdan yani böyle bi iğrençlik yok ya midem bulandı gerçekten onun adına üzüldüm neyse sonra kendimi dış dünyaya kapattım uzaklaştım herkesten birileri beni insanlığa küstürdü işte
          bunedio_
          Kan kardeşim vardı lisede . Çok yakınız bir çocuktan hoşlanıyordum tabi kankamla sürekli konuşuyoruz bu konuyu. Aaaa bi baktım bunlar sevgili olmuş, hiçbirşey yok gibi davranıyor bizimki. Ne yapacagimi bilemez bi haldeyken bi de demesin mi ben sevgilimin evine gidecem ama anneme sana geleceğimi söyledim sorarsa beni bozma diye. Ben böyle bir arsızlık görmedim.
           simonderki
           Can ciğer arkadaşım sevilisinin arkadaşını ayarlamıştı 1 ay sonra çocuğun evli olduğunu öğrendim daha da iyisi kızın da bu durumu bile bile bizim aramızı yaptığını :)
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.