Yazlık Yerlerde Terk Edilen Evcil Hayvanlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cokbilmisdegilcokbilen
   https://www.haberturk.com/izmir-haberleri/80475277-cesmede-her-yil-30-350-cins-kopek-sokaga-terk-ediliyor
   https://www.haberturk.com/izmir-haberleri/80475277-cesmede-her-yil-30-350-cins-kopek-sokaga-terk-ediliyor
   Bu bugünün haberi. Aslında her yıl oluyor. Nasıl duygusuz olabiliyoruz bu kadar bilemiyorum. Nasıl hi canı sokağa terk edebiliyoruz. Mal gibi görüyoruz onları neler hissettiklerini hiç düşünmüyoruz. İnsanın bu acımasızlığı neden anlayamıyorum.
    thetalentedmrripley
    Gönlüne sevgi ve merhamet bahşedilmemesi.. Ne kötü bir lanet, zavallı insan müsveddeleri.
     atavratfenerbahce
     hayır hala aklım almıyor bu olay özellikle izmir'de oluyor ve neden yani bakamayacaksan sahiplenme abi. artık hayvan severler sokak hayvanlarına bakıyor yalandan yere bocalamasın hayvan bırak doğasında kalsın yani.
      velevkiozge
      Dünyanın en masum canlılarını hiç bilmedikleri, çok fazla kimsenin olmadığı bir yerde terk edip gitmek.. Ne acı. Yaz boyunca güya hayvan sever profil çizilecek diye hayvancağızlara mal muamelesi yaparak satın almak ve sonrasında bırakmak.. Nasıl bir vicdandır bu. Bir video bırakıyorum ki birazcık anlaşılır olsun bu durum..
      https://www.youtube.com/watch?v=2AQZOLewMKk
      evcil hayvanlar oyuncak değildir
       sinek_valesi
       sadece yazlık yerde değil ki her yerde bu vicdansızlar. Ah be şu hayvanların insanlardan çektiği nedir bir bilsem. tecavüz, dayak, sokağa atma... ne ararsan var. rabbim bunun bedelini ödetir inşallah
        benita
        Bodrum’da bu şekilde sokağa bırakılan golden cinsi köpekleri sahiplenen biri vardı, tüm köpeklerle birlikte ‘Golden Çetesi’ kurmuştu. Düşünün ne kadar çok can heves alındıktan sonra bırakılıyor sokağa
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.