Yazı Sevmemek Neden Anormal Karşılanıyor
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   Bugün yağmur yağınca fark ettim ki kapalı yağmurlu hava güzelliğini. Kime yazı sevmiyorum desem bana da ne nasıl yani diye bakıyor arkadaşlarım. Yapış yağış olmak, sürekli bunalmak, sıcaktan rahat rahat gezememek gibi birçok dezavantajı var. Denize girme imkanım yok. İlla sevecek miyim? Kaldı ki deniz olsa bile sevmeyebilirim, sevmiyorum.
    patronicee
    Kasvet ve yağmura aşık olanlardanım bende. Yazı da severim gerçi en azından etkinlik çemberimiz genişliyor. Yanmıyorum, hep bembeyaz kalıyorum o ayrı. Ama yağmur aşktır.
     -gulce-
     yazı değil de 45 derece sıcağı sevmiyorum
      yabadabadu
      yaz nedir ya? giyicen yünlü kazağı takacan bere eldiveni çekicen montun fermuarini ağzına kadar ohh sıcacık olacaksın o soğuğa rağmen
       somurtkan_sirin
       yazı sevmek anormal karşılanmalı, kış olsa şimdi üstünde kalın kazak, sıcacık ıhlamur off şu lanet yaz bitsin yav
        kisacadeniz
        Kat kat giyinmektense rahat rahat dolaşmayı tercih ederim 🤞🏻
         theguard
         sıcak olsun böyle. götümden ter aksın. su içinde kalayım. Gram üşümektense.
          detokssuyu
          Valla ben hiç de anormal karşılamıyorum çünkü ben de pek hoşlanmam. Sıcaklık, yapış yapışlık, klimaların yarattığı baş ağrısı. Yok sevemiyorum.
           ulanayca
           en güzeli sonbaharın başlangıcı ya. hava hafif serin oluyo ama kapalı da değil. kıyafetler üzerine yük olacak kalınlıkta olmuyo şahane.
            merutsukun
            Her mevaim güzel bence İlkbaharda gez bahçeleri, parkları, ormanları. Yazın dondurma ye, havuza gir, tatile git. Sonbaharda yağmurlu havada dışarda gez ya da pencereden yağmuru izleyip sıcak çikolatanı iç. Kışın kartopu oyna, kardan adam yap, tüm gün yatıp sıcak çikolata iç,
             1cerenaltay
             Gece kapı pencere açık uyurken sabaha karşı üşüdüğümü fark edip polar battaniyemi çıkarıp ona sarılarak uyudum. Var mı daha güzeli? Var, aynı anda sevgiliye sarılıp uyumak da olabilirdi ama o yok şu an. Kızıma sarılıp uyuyorum şimdilik.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.