36
4.9.2020
Yaz Mevsimine Veda Sözün Ne Olurdu?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   soni_
   Malum artık sonbahardayız ve o sıcak yaz günleri bizi terk ediyor, peki yaz mevsimine veda sözün ne olurdu? Benimki: Bu bir veda, bir tebessüm, yaz güneşine, bir nefes dağ kokusuna, açık kurşuni mehtap içinde bir veda... Not: Şarkı sözleride yazabilirsin.
    gregory_
    Haleluya
     efenizz_
     Bi mevsime neden veda sözü bırakayım? Djfjfkd
      nobodyy1
      Özlemeyesim var, gelmeyeceğin var mı ¿¿¿
       ladydisko
       güneş arkasını dönmüş bize, belki de küsmüş bir rüzgar getirmiş kapımıza karanlığı sıcak güzel günler solmuş bütün ormanlar mezarlığa benzemiş bize sadece hatıralar kalmış
        _umut_
        https://youtu.be/Czx_8Mmqqt8
        https://youtu.be/Czx_8Mmqqt8
         benita
         https://youtu.be/4A27LFrR5fc
         https://youtu.be/4A27LFrR5fc
          obiyagmur
          "Senin gibiydi benim ona olan sevgim sıcak ve unutulmayacak türden.. Ama şimdi senin gibi oda gitti.. Hoşçakal.."
           who_am_i
           Zaten sana alerjim vardı aha sen benden ben senden kurtuldum
            monaiman
            YAZ BİTTİ Yaz bitti.. Sesin, ayy düştü. Mavi neonları söndü sahil çay bahçelerin Ortalıkta birkaç sarı yaprak Yarım bir çay ve sadece hatıralar var, Yaz bitti.. Çekildi gözlerin lacivert sulardan Ay gitti. Hani bu sondu, hani ağlamak yoktu. Geride yosun kokusu ve şarkıları Ege’nin, Geride korku, Yaz bitti Ay düştü ellerimden.. İsmin, şimdi şurada, üstünde şu iskelenin Yaz bitti. Sesin, ayy düştü içimden Bütün şarkılar gibi kederli Unutulmuş bir akşam tanışıklığı kadar derbeder Herşeyi aslına döndüren bir ateş Aşk ve Nar İşte sonbahar, yaz bitti. Çekerek içimden ne varsa İyot kokan, deniz kokan, sen kokan Rüzgarı saçlarına benzetmek Ve saçlarını rüzgara verişini beklemek Bir taburenin üstünde oturup seni özlemek bitti. Ay gitti ellerinden, yaz bitti.. Hadi, ömre yürüyelim. Geriye şiirler kalsın, belki kimsesiz anılar, Sevdanın yoksullarına dağıtacak kadar. Belki bir imbatla, bir martı kanadında ya da Yarım bırakılmış bir akşam şarkısında, En iyisi bir dalganın köpüğünde kalsın adın. Anlaşılan artık olmamalısın.. Radyolarda şarkılar dinlemeliyim, Hangisi sana benziyorsa, Ben de biraz söylemeliyim. Güneşi avuçlarımıza bırakan bir temmuzun ardından Yürüyüp gitmeliyim. Seni lacivert sularından çıkarıp Ege’nin, Okyanusların bitimsiz mavilerine terketmeliyim. Kim bilir belki de artık üşümeliyim.. Hey sonbahar.. Ben şimdi seni sevmeliyim. Yaz Bitti Sesin, ayy düştü. Mavi neonları söndü sahil çay bahçelerin Ortalıkta birkaç sarı yaprak Yarım bir çay ve sadece hatıralar var. Yaz bitti... İbrahim Sadri ( 1963 - )
             busrawashere
             kışın da seni yaşıyorum ara mı versek?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.