Yatırım Tavsiyeniz Var Mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   plazacalisani
   Dio ailem merhabalar. Ben tatildeyken işten uzaklaşınca hayatıma şöyle bir bakmaya karar verdim. Neyse neyse, uzatmayayım yatırım yapmak istiyorum. Öyle çok param yok, her türlü kredi çekeceğim. Bana kısa vadede ve uzun vadede kar sağlama ihtimali olan yatırım fırsatlarını söyleyebilir misiniz acaba? Bilen varsa ve beni yeşillendirirse çok memnun olurum.
    cinayetvaraga
    yatırımın ilk adımı, düşük faiz ve teşvik kredilerini yakalamaktır. bundan mütevellit şu anda ülkede öyle bir şans yok :) sen birikim yap bence.
     silmarillion
     Sakın öyle bir şey yapma yani yapacağın yatırım taşınmaz mallarsa yapabilirsin, arsadır, evdir, dükkandır, arabadır vb. onun dışında yapılan tüm kredi çekilerek yapılan yatırımlar aptallıktır, ben o hatayı bir kere yaptım 30k para çektim, 40k ya çıktı borcum, inmedi yıllarca, maaşa zam geldi de 20k ya indirdim daha bu sene. Öde öde bitmiyor çünkü periyodik harcamaların ve hesapta olmayan harcamaların çıkabiliyor.
      domatescokpahali
      eksi hesabı ile bir miktar digital para alınıp satılabilir kısa vadede kazanc sağlaya bilirsin ya da dolar alıp bekleye bilirsin ki merkez bankası iyimser seviye olarak 9 tl diyor mb 9 diyorsa o 10 tl yi görür buda aklına yatmadı ise yatırım hesabı acıp bist de halka arzları takip edip eşit dağıtım hisselerinetalep girerek bir kac gün icersisinde bir miktar para kazana bilrisin
       littlejohn
       Eger yatirim danismani degilsen yatirim tavsiyesinde bulunmak suctur der yasalar:) once bunu bir soyleyeyim. Ikincisi kredi cekip yatirim yapilmasi (is kurmayacaksan) cok sacma.
        ideal
        arsa
         ayperii_1
         Yatırım yapmakla her zaman ilgilenmişimdir. Ekonomi ve finans konuları ilgimi çekiyordu bende kendime Halkbank’tan yatırım hesabı açtım. Finansal güvenliğimi sağlamak hep önceliğimdi. Şimdilik iyi gidiyor. Finansal bilgimi ve birikimimi artırıyorum. Umarım yatırımlarım zaman içinde büyür ve daha fazla kazanç sağlarım. Düşünen varsa kesinlikle hesap açmasını öneririm. Ben Halkbank’ın şubesinde dakikalar için de hallettim.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.